Premiery gier w lipcu – nasze TOP 5. Następca Limbo, krwawe wyścigi, 2 x survival i własna Krypta

Premiery gier w lipcu – nasze TOP 5. Następca Limbo, krwawe wyścigi, 2 x survival i własna Krypta
Polecamy Premiery gier Premiery miesiąca

Co tu dużo gadać – sezon ogórkowy w pełnym rozkwicie i trudno znaleźć w lipcowej rozpisce premier naprawdę wielki format. Jest to zatem dobry czas, by nadrobić zaległości w ogrywaniu wydanych już tytułów, ponieważ tych dużych ostatnio nie brakowało. Wspomnijmy choćby o Mirror’s Edge CatalystLEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy czy Umbrella Corps. Jeśli jesteście jednak z wszystkim na bieżąco i potrzebujecie świeżej krwi, zerknijcie na poniższe zestawienie premier gier w lipcu, które dla Was przygotowaliśmy.

Zaczynamy nietypowo, ponieważ od tytułu, który pojawił się na pecetach już dawno temu, lecz teraz zmierza na konsole obecnej generacji. Zombie oraz survival ostatnio w modzie, więc może skusicie się na…

7 Days to Die

  • Platformy: PS4, Xbox One (na PC obecne od 2013 roku)
  • Data premiery w Polsce: 1 lipca
  • Producent: The Fun Pimps Entertainment
  • Wydawca: Telltale Games
  • Wydawca w Polsce: Techland

Sztuka przeżycia w 7 Days to Die to konieczność dbania o potrzeby takie jak jedzenie i picie, tworzenie przedmiotów do walki i codziennego użytku oraz budowa schronów. Rozbudowany, pełen zależności system craftingu, to unikatowy element gry. Bez kuchenki i czystej wody gracz nie ugotuje surowego mięsa. Picie zanieczyszczonej wody prowadzi do problemów ze zdrowiem, a tu pomagają medykamenty. Ich z kolei nie stworzymy bez odpowiednich składników, tak samo jak amunicji, ubrań oraz surowców budowlanych, niezbędnych przy stawianiu fortyfikacji i umocnień.

Akcja 7 Days to Die przeniesie nas do niedalekiej przyszłości, w której świat legł w gruzach po rozpoczętej w 2034 roku wojnie atomowej. Ludzi wielu nie zostało, a większość z nich i tak jest zarażona wirusem, który zabija w ciągu siedmiu dni, a następnie przeobraża nosiciela w zombie. Będzie tryb multiplayer, fabuła dla jednego gracza orz sporo emocji. Ktoś zamierza przeżyć taką apokalipsę?

Na drugiej stronie kolejny survival, lecz w totalnie innej konwencji.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie