Drugi odcinek „Pamiętników Scout” z gry The Flame in the Flood. Tym razem crafting

Drugi odcinek „Pamiętników Scout” z gry The Flame in the Flood. Tym razem crafting
Filmiki z gier Newsy PC

1 lipca nakładem Wydawnictwa Techland pojawi się The Flame in the Flood w bogatej edycji „Ostatnia Ocalała”.

Zapraszamy na drugi odcinek filmowych Pamiętników Scout. Scout to główna bohaterka The Flame in the Flood. W premierowym odcinku pamiętników (do obejrzenia tutaj) dziewczyna, walcząca wraz z psem Ezopem o przetrwanie w świecie dotkniętym wielką powodzią, opowiedziała o podróżowaniu tratwą. Przewodnim tematem drugiego epizodu jest jeden z najważniejszych elementów gry – crafting.

W pewnym sensie jesteś panem całego świata, ale jest też druga strona medalu. Musisz nauczyć się czarować – mówi Scout. Czy jedynym sposobem na przeżycie jest zbieranie wszystkiego na zasadzie: może kiedyś się przyda? Czy taka codzienność może mieć jakiekolwiek plusy? Oto dylematy nurtujące bohaterkę w tym epizodzie.

The Flame in the Flood to premierowa gra studia The Molasses Flood, które ma w swoich szeregach twórców takich hitów jak seria Halo, Bioshock i Guitar Hero. Produkcja może poszczycić się rozbudowanym system tworzenia przedmiotów, artystyczną oprawą graficzną oraz wspaniałą ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Chucka Ragana. The Flame in the
Flood będzie dostępne w Polsce w edycji „Ostatnia Ocalała” już 1 lipca. Wydanie pudełkowe oprócz gry zawiera również:

  • artbook prezentujący uroki komiksowego stylu graficznego;
  • poradnik przetrwania w świecie spustoszonym przez wielką powódź;
  • odznaki sprawności w postaci naklejek;
  • pocztówki z malowniczymi widokami, których w grze nie brakuje.

Pudełkowa wersja The Flame in the Flood w edycji „Ostatnia Ocalała” zadebiutuje na rynku już 1 lipca tego roku. Sugerowana cena wersji PC to 59,90 zł.

Źródło: Techland

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie