The Flame in the Flood – naucz się przetrwania z nowymi „Pamiętnikami Scout”

The Flame in the Flood – naucz się przetrwania z nowymi „Pamiętnikami Scout”
Filmiki z gier Newsy PC

Zapraszamy na ostatni odcinek pamiętników, w których bohaterka gry opowiada o swojej przygodzie.

The Flame in the Flood już dostępne. Wydawnictwo Techland, będące polskim partnerem studia The Molasses Flood, wprowadziło na rynek bogatą edycję Ostatnia Ocalała. Z okazji niedawnej premiery prezentujemy trzeci i ostatni odcinek filmowych „Pamiętników Scout”.

Scout jest główną bohaterką klimatycznej, postapokaliptycznej gry survivalowej. W serii stworzonych specjalnie dla polskich widzów materiałów wideo, bohaterka opowiada o niezwykłej codzienności w świecie spustoszonym przez wielką powódź. Premierowy odcinek przedstawiał spływ rwącą rzeką, drugi mówił o craftingu i jego znaczeniu dla przeżycia. Trzeci nosi tytuł Przetrwanie.

Myśleliśmy, że człowiek to takie mądre zwierzę i zawsze sobie poradzi, tymczasem zmiotło nas jak dmuchawce w burzy – mówi Scout. Jakie problemy może napotkać w obliczu klęski żywiołowej przyzwyczajony do wygód człowiek? Czego powinni wystrzegać się wszyscy chcący przetrwać w pełnym niebezpieczeństw świecie gry The Flame in the Flood? Czy w tej trudnej codzienności jest miejsce na jakąkolwiek normalność?

The Flame in the Flood to premierowa gra studia The Molasses Flood, które ma w swoich szeregach twórców takich hitów jak seria Halo, Bioshock i Guitar Hero. Produkcja może poszczycić się rozbudowanym system tworzenia przedmiotów, artystyczną oprawą graficzną oraz wspaniałą ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Chucka Ragana. The Flame in the Flood jest dostępne w Polsce w edycji „Ostatnia Ocalała” już od 1 lipca. Wydanie pudełkowe oprócz gry zawiera również:

  • artbook prezentujący uroki komiksowego stylu graficznego;
  • poradnik przetrwania w świecie spustoszonym przez wielką powódź;
  • odznaki sprawności w postaci naklejek;
  • pocztówki z malowniczymi widokami, których w grze nie brakuje.

Źródło: Techland

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie