The Flame in the Flood – jest polska data premiery

Gra pojawi się na naszym rynku w specjalnej edycji „Ostatnia Ocalała”.

Wydawnictwo Techland informuje, że gra survivalowa – The Flame in the Flood, w specjalnej edycji „Ostatnia Ocalała”, zadebiutuje na polskim rynku 1 lipca (polska lokalizacja kinowa). Pudełko z grą i licznymi dodatkami będzie dostępne w cenie 59,90 zł.


The Flame in the Flood to debiutancka i niezwykle udana produkcja studia The Molasses Flood, które ma w swoich szeregach twórców takich hitów jak serie Halo, Bioshock i Guitar Hero.

The Flame in the Flood to Ameryka dotknięta klęską żywiołową. Tereny zmieniły się w rwącą rzekę, na spływ którą decyduje się zaradna dziewczyna imieniem Scout. Towarzyszy jej wierny kompan – pies Ezop. Nietypowy duet tylko dzięki ścisłej współpracy będzie w stanie przeżyć i zbadać źródło tajemniczego sygnału radiowego.

Rozgrywka w The Flame in the Flood to survival w pełnej krasie. Gra jest pełna zależności. Rozpalony ogień przyciągnie wilki. Te można zmylić np. rzucając przynętę w postaci królika, który jednocześnie jest dla gracza niezbędnym pożywieniem. Takie i podobne wybory czekają na gracza w fascynującym i zarazem niebezpiecznym świecie The Flame in the Flood.

The Flame in the Flood będzie dostępny w edycji premium. Oprócz gry w pudełku znajdą się:

  • artbook pełen pięknych szkiców i obrazów koncepcyjnych;
  • poradnik przetrwania ułatwiający pierwsze kroki w nieprzyjaznym świecie;
  • odznaki sprawności w postaci naklejek;
  • pocztówki w malowniczymi widokami, których nie brakuje w grze.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 Shares
Share5
+1
Tweet