Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Elder Scrolls Online za darmo dla wszystkich przez 8 dni

W ramach QuakeCon at Home Bethesda oferuje bezpłatne granie w słynnego MMO RPG-a. Tytuł jest dostępny za darmo na trzech głównych platformach do 19 sierpnia.

Cyfrowe wydarzenie QuakeCon 2020 dobiegło już końca, ale wciąż trwają promocje na gry wydane przez Bethesdę. W ramach jednej z ofert można aktualnie kupić The Elder Scrolls Online Standard Edition na Steamie z 50-procentowym rabatem (za 39,95 złotych). Oprócz tego, MMO RPG jest obecnie dostępny przez kilka dni bez opłat na PC, PS4 i Xboksie One.

Jeśli ktoś chciałby wypróbować grę, niech uda się na jej stronę i wybierze interesującą go platformę. Można to zrobić jeszcze przez ponad tydzień, a konkretnie do 19 sierpnia.

Jeśli chodzi o inne produkcje oferowane obecnie za darmo, to niezawodny jak zawsze jest sklep Epic Games – do czwartku na platformie zgarniemy na zawsze dwa indyki (tutaj link), a w czwartek o 17:00 zostanie udostępniony bez opłat Remnant: From the Ashes.

 

 

 

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się