Bethesda ponownie rozszerzy uniwersum The Elder Scrolls

Bethesda nie przestaje rozwijać swojego uniwersum zapowiadając kolejne atrakcje dla fanów The Elder Scrolls Online. Oto Summerset w pełnej okazałości.

Historia The Elder Scrolls Online będzie kontynuowana już w czerwcu, w zupełnie nowym rozdziale. The Elder Scrolls Online: Summerset wprowadza nowy obszar, możliwość dołączenia do tajemniczego zakonu Psijiców, nową linię umiejętności i wiele więcej.

Ruszaj do Summerset, niebiańskiego domu wysokich elfów, aby odkryć złowrogi spisek i ocalić świat od zniszczenia. Rozdział Summerset będzie dostępny na PC/Mac od 21 maja i na PlayStation 4 oraz Xbox One od 5 czerwca.

Po raz pierwszy w historii, dekretem królowej Ayrenn, od dawna zamknięte granice Summerset zostały otwarte dla przybyszów z dalekich krain. Ale w cieniach skrywają się kłopoty, a korupcja przeżera społeczeństwo wysokich elfów od wewnątrz.

Odkryj bujne lasy, tropikalne laguny, starożytne jaskinie koralowe i nie tylko, odwiedzając zapierającą dech w piersiach ojczyznę wysokich elfów. Nigdy jednak nie zapominaj o niebezpieczeństwach, które kryją się w cieniu. Aby zyskać wsparcie w trakcie tej przygody, ruszaj na wyspę Artaeum, poproś o pomoc tajemniczy zakon Psijiców i odblokuj nową linię umiejętności, zawierającą potężne zdolności bojowe. Do dyspozycji będziesz mieć rozszerzony system wytwarzania z opcją wytwarzania biżuterii. Zbierz sojuszników, przygotuj sprzęt, zawiąż nowe sojusze i odkryj spisek, który zagraża nie tylko Summerset, ale całemu Tamriel.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.