W końcu Microsoft coś robi. Zapowiedziano nowy pokaz gier Xbox

Forza Motorsport
Newsy PC Xbox Series XOne

Redfall, Forza Motorsport, Minecraft Legends i TES Online pojawią się na nadchodzącym pokazie gier PC od studiów Xbox. Starfield też będzie, ale kiedy indziej.

Microsoft od pewnego czasu nie może za bardzo pochwalić się żadnym wielkim hitem, a 2022 rok był pod tym kątem kompletnie nieudany. Istnieje spora szansa, że wszystko to się zmieni w obecnym, 2023 roku.

Xbox zapowiada pokaz gier na styczeń 2023

Na oficjalnym blogu firmy pojawił się wpis, którego oczekiwaliśmy od dawna. 25 stycznia 2023 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego odbędzie się Developer Direct, czyli wyczekiwany od dawna pokaz gier MS i Bethesdy. Przy okazji wiemy, czego należy się spodziewać. Niestety, nie liczcie na wieści w sprawie Hellblade 2 czy nawet Starfield. Warto akurat zaznaczyć, że nadchodzące kosmiczne RPG doczeka się osobnego pokazu!

W trakcie konferencji obejrzymy nowe materiały i poznamy kolejne informacje związane z czterema nadchodzącymi premierami. Czego dokładnie należy się spodziewać?

  • Redfall – “wampiryczna” gra będąca “bardziej Far Cry niż Left 4 Dead” otrzyma nowy gameplay, który skupi się na pokazaniu rozgrywki jednoosobowej oraz w kooperacji,
  • The Elder Scrolls Online – twórcy przedstawią nowe, nadchodzące DLC do gry wraz z kolejną krainą. Co ciekawe, ma to być “największa do tej pory aktualizacja” do gry,
  • Forza Motorsport – należy oczekiwać nowych informacji o tytule oraz pokazu rozgrywki,
  • Minecraft Legends – strategiczna gra akcji od Mojang doczeka się pokazu rozgrywki. Tym razem główny akcent postawiono na PVP, ale nie tylko tego można się spodziewać.

Nadchodzący event transmitowany na być na oficjalnym kanale na Twitchu firmy oraz na YouTube.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie