The Division 2 jeszcze bardziej nastawione na jednego gracza niż pierwsza część

Podczas targów E3 2018 mogliśmy zobaczyć trailer oraz gameplay z The Division 2. Nadchodząca strzelanina jest nastawiona przede wszystkim na zabawę kooperacyjną ze znajomymi, lecz co, jeśli wolimy samotną rozgrywkę? Są dobre wieści!

Ubisoft postanowi zadbać nie tylko o tych graczy, którzy preferują co-op. Jeśli wolicie przechodzić gry w pojedynkę, The Division 2 również będzie dla Was.

The Division 2 – wszystko dla jednego gracza

Mathias Karlson, pracujący nad The Division 2, ujawnił podczas rozmowy z serwisem AusGamers, że całą przygodę będziemy mogli przejść w pojedynkę od początku do końca. Mało tego, również całą zawartość end-game, czyli wyzwania udostępniane po zakończeniu kampanii głównej, będziemy mogli zaliczyć samotnie.

Pierwsza odsłona The Division również pozwalała przejść fabułę solo, lecz zawartość end-game była dostępna tylko w kooperacji. Zatem w przypadku drugiej części gry Ubisoft jeszcze bardziej chce uelastycznić rozgrywkę, by każdy gracz bawił się tak, jak uważa za stosowne.

Warto przy tym zaznaczyć, że mimo możliwości zaliczenia wszystkiego w The Division 2 w pojedynkę, gra nadal będzie wymagała ciągłego podłączenia do internetu.

The Division 2 – wszystko w kooperacji

Oczywiście kto woli kooperację, całą grę wraz z zawartością end-game może przejść ze znajomymi, w zespołach złożonych z dwóch, trzech bądź czterech graczy. Dodatkowo będzie istniała możliwość przejścia gry w osiem osób, rozłożonych na dwie czteroosobowe drużyny.

The Division 2 – data premiery

Waszyngton było najlepiej strzeżonym miastem na świecie, ale to nie powstrzymało wirusa. Ameryka chyli się ku upadkowi, ale niektórzy ludzie przetrwali… Tom Clancy’s The Division 2 to strzelanka akcji RPG w otwartym świecie.

The Division 2 zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w przyszłym roku. Data premiery została ustalona na 15 marca 2019 roku.

Zapraszamy na trailer i gameplay z The Division 2. Jak wstępnie oceniacie to, co zostało przedstawione na poniższych filmikach?Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.