Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

The Division 2 jeszcze bardziej nastawione na jednego gracza niż pierwsza część

Podczas targów E3 2018 mogliśmy zobaczyć trailer oraz gameplay z The Division 2. Nadchodząca strzelanina jest nastawiona przede wszystkim na zabawę kooperacyjną ze znajomymi, lecz co, jeśli wolimy samotną rozgrywkę? Są dobre wieści!

Ubisoft postanowi zadbać nie tylko o tych graczy, którzy preferują co-op. Jeśli wolicie przechodzić gry w pojedynkę, The Division 2 również będzie dla Was.

The Division 2 – wszystko dla jednego gracza

Mathias Karlson, pracujący nad The Division 2, ujawnił podczas rozmowy z serwisem AusGamers, że całą przygodę będziemy mogli przejść w pojedynkę od początku do końca. Mało tego, również całą zawartość end-game, czyli wyzwania udostępniane po zakończeniu kampanii głównej, będziemy mogli zaliczyć samotnie.

Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych tytułów

Pierwsza odsłona The Division również pozwalała przejść fabułę solo, lecz zawartość end-game była dostępna tylko w kooperacji. Zatem w przypadku drugiej części gry Ubisoft jeszcze bardziej chce uelastycznić rozgrywkę, by każdy gracz bawił się tak, jak uważa za stosowne.

Warto przy tym zaznaczyć, że mimo możliwości zaliczenia wszystkiego w The Division 2 w pojedynkę, gra nadal będzie wymagała ciągłego podłączenia do internetu.

The Division 2 – wszystko w kooperacji

Oczywiście kto woli kooperację, całą grę wraz z zawartością end-game może przejść ze znajomymi, w zespołach złożonych z dwóch, trzech bądź czterech graczy. Dodatkowo będzie istniała możliwość przejścia gry w osiem osób, rozłożonych na dwie czteroosobowe drużyny.

The Division 2 – data premiery

Waszyngton było najlepiej strzeżonym miastem na świecie, ale to nie powstrzymało wirusa. Ameryka chyli się ku upadkowi, ale niektórzy ludzie przetrwali… Tom Clancy’s The Division 2 to strzelanka akcji RPG w otwartym świecie.

The Division 2 zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w przyszłym roku. Data premiery została ustalona na 15 marca 2019 roku.

Zapraszamy na trailer i gameplay z The Division 2. Jak wstępnie oceniacie to, co zostało przedstawione na poniższych filmikach?Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%