The Division 2 z 60 FPS i 4K na PS5 i Xbox Series. Dziś aktualizacja i specjalny event

0 komentarzy

Dziś The Division 2 otrzyma aktualizację na PS5 i Xbox Series. Dodatkowo w grze rozpocznie się specjalne wydarzenie inspirowane serią Resident Evil.

Jakiś czas temu pisaliśmy o wydarzeniu Resident Evil, które trafi do drugiej części The Divison. Chętni gracze będą mogli zdobyć kostiumy i przedmioty inspirowane kultowymi postaciami z uniwersum Capcomu i Ubisoft przygotował dodatkowo specjalny tryb Reanimated. Event potrwa do 15 lutego, więc jeśli chcecie zebrać wszystkie limitowane przedmioty musicie się pospieszyć.

Poniżej możecie obejrzeć krótki trailer wydarzenia Resident Evil.

Na tym jednak nowości w The Division 2 się nie kończą. Dziś gra otrzyma sporą aktualizację na PS5 i Xbox Series X oraz S, która pozwoli Wam grać w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Ciekawe, czy gra faktycznie utrzyma zadowalającą płynność w wyższej rozdzielczości.

Co więcej, Ubisoft wprowadza sporo usprawnień do swojej produkcji. Deweloperzy znacznie zredukowali koszty optymalizacji ekwipunku i naprawili sporo błędów.

Pełną listę zmian w aktualizacji 12.1 znajdziecie w tym miejscu. Jest ich całkiem sporo i dobrze wiedzieć, że Ubi nadal rozwija swoje ciepło przyjęte MMO.

Nowości powinny być już dostępne w grze. Dajcie znać, czy jesteście zadowoleni ze zmian wprowadzonych przez Ubi do The Division 2.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się