Premiery gier na obecny tydzień. 10 najciekawszych tytułów

Na smartfonach doświadczymy ataku zombie w nowej grze z uniwersum The Walking Dead, na PC pobawimy się przy futurystycznym Battle Royale, będzie też coś z polskiego podwórka i sentymentalny powrót do przeszłości. Oto najciekawsze premiery gier na obecny tydzień.

Szukacie czegoś nowego do pogrania? Obecny tydzień (od 9 do 15 lipca) przynosi ze sobą ciekawe gry z różnych gatunków oraz na duże i małe sprzęty. Jeśli nie jesteście nastawieni jedynie na największe i najbardziej medialne hity, powinniście znaleźć w naszym zestawieniu niejedną ciekawą produkcję do sprawdzenia.

Na początek coś dla fanów Battle Royale, tyle że w wydaniu science-fiction.

Islands of Nyne: Battle Royale (Wczesny Dostęp)

Islands of Nyne: Battle Royale pojawi się na Steam już w tym miesiącu. Tytuł wskoczy do Early Access w dniu 12 lipca 2018. Jeśli zatem nie znudziło Was wszędobylskie Battle Royale i lubicie klimaty science fiction, możecie odliczać dni do premiery.

Żeby podkręcić nieco atmosferę, deweloperzy z Define Human Studios wrzucili niedawno do sieci nowy zwiastun strzelaniny, który prezentujemy poniżej.

Jeśli chodzi o mapy, to Define Human nie wybiega przed szereg: podobnie jak w przypadku konkurencji, na mapach zmierzy się do stu graczy. Tytuł zapewni także (jak nazwał je deweloper) unikalne areny, na których będzie miała miejsce walka. Każda mapa-arena będzie miała wyjątkowy setting i będzie ozdobiona punktami orientacyjnymi, to znaczy znanymi budowlami architektury, takimi jak świątynie Majów, bazy wojskowe i nowoczesne urbanscape’y. Nie zabraknie obcych, surrealistycznych krajobrazów, dotąd zupełnie nieznanych człowiekowi.

W grze nie zabraknie także systemu inwentarza, który ograniczy ilość posiadanej broni i przedmiotów. Gracz będzie dodatkowo wyposażony w mapę, dzięki której będzie mógł z łatwością zwiedzać poszczególne zakątki aren. Deweloperzy obiecują także pola plazmy, które, jak można przypuszczać, będą zawężały teren mapy tak, jak ma to miejsce w podobnych grach battle royale, wraz z kończeniem się czasu meczu.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 12 lipca
  • Producent: Define Human
  • Wydawca: Define Human

Na drugiej stronie liczą się efektowne kraksy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.