The Day Before - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Day Before dostanie ray tracing. Klimatyczny tytuł na rozgrywce

O The Day Before pisaliśmy już parę razy. To intrygująca gra MMO z zombiakami, która zapowiada się bardzo przyzwoicie. Tytuł ten zbliża się do premiery, a twórcy podzielili się z graczami kolejnym istotnym ogłoszeniem.

Potwierdzono, że produkcja studia FNTASTIC otrzyma wsparcie ray tracingu. Śledzenie promieni pojawi się w grze w formie ślicznych odbić i globalnego oświetlenie. Dodatkowo tytuł wykorzysta technologię NVIDIA DLSS, więc ułatwi życie graczom chcącym zagrać w większej liczbie klatek na sekundę.

Choć produkcja wygląda bardzo ładnie, do teraz wiadomo dość niewiele na temat rozgrywki. Tytuł wygląda na swoiste połączenie The Division i The Last of Us, ma być survivalowym MMO z zombiakami i… na tym konkrety się kończą. Twórcy niechętnie dzielą się szczegółami na temat gameplay’u, ale najpewniej zmieni się to przed premierą. Nikt nie lubi kupować kota w worku. Nawet jeśli rzeczony worek wygląda pięknie, nadal liczy się jego zawartość i to, czy był wart zachodu.

The Day Before zadebiutuje 21 czerwca na PC. Nieco później ma otrzymać też wersje na PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S, choć nie poznaliśmy jeszcze dokładnych terminów debiutów na tych platformach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%