The Crew – opis misji dostępnych w grze i zapisy na konsolowe testy beta

The Crew – opis misji dostępnych w grze i zapisy na konsolowe testy beta
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne
The-Crew-(3)- To jeden z największych światów, który został stworzony do pościgów i wieloosobowej rozgrywki w sieci - zachwala Ubisoft na nowym zwiastunie tytułu.
Producenci określają The Crew jako największy plac zabaw. Czy rzeczywiście tak jest? Podczas ostatnich testów gry na PC, jeden z graczy przejechał całą mapę w ciągu 40 minut. Uwiecznił to na filmiku, który możecie zobaczyć tutaj. The Crew zawiera 12 największych miast Ameryki, jak Chicago, Nowy Jork, Miami, Los Angeles czy Waszyngton. Poza tym będą góry, plaże, pustynie, lasy i wszystko, co mieści się między jednym wybrzeżem, a drugim. Cała mapa, to 1900 mil kwadratowych, które zostały podzielone na pięć zróżnicowanych regionów. Ubisoft podkreśla, że dosłownie wszędzie można dojechać (tutaj zobaczycie screen całej mapy The Crew). Żeby nieco uprościć rozgrywkę, gra będzie posiadała opcję szybkiej podróży, która przeniesie nas w dowolne miejsce na mapie. Nowy materiał z The Crew przybliża nam również dostępne misje. Będziemy mogli stanąć do wyzwań w trybie kooperacji, do czterech graczy jednocześnie.

Misje i zadania w The Crew

Misje Do celu polegają na dotarciu w wyznaczone na mapie miejsce w określonym czasie. Zadania Zbieraj to szalona jazda po całym kraju. Musimy zebrać porozrzucane po mapie przedmioty, samemu wybierając optymalną trasę, którą chcemy podążyć. Podczas misji Ucieczka będziemy ścigani przez innych graczy. Cel jest oczywisty - trzeba ich zgubić. W przypadku misji Pościg stajemy po drugiej stronie i musimy dogonić przeciwnika. Zadania nazwane Zdjęcie nie mają nic wspólnego z fotografią i polegają na dogonieniu oraz rozwaleniu (czyli zdjęciu) wskazanego auta. Oprócz tego będzie Wyścig z czasem, czyli osiągniecie celu, ale przejeżdżając przez punkty kontrolne, które doładują nam kilka cennych sekund. Naturalnie, nie zabraknie opcji Wyścig, czyli klasycznego wyścigu, do którego może stanąć ośmiu graczy jednocześnie.

Podnoszenie poziomu i punkty orientacyjne

Żeby odkryć inne rozrywki na mapie, trzeba z kolei wziąć się za Zadania umiejętnościowe. Zostaną one rozrzucone po całej mapie świata, a ich wykonywanie zwiększy nasz poziom doświadczenia. Wśród wspomnianych zadań znajdują się: Wspinaczka, Ucieczka, Podążaj (jazda za niebieska linią), Skacz (jak najdalej potrafisz!) oraz Slalom. Podczas swobodnej jazdy po mapie będziemy mogli znaleźć również punkty orientacyjne, które zwiększą nasz poziom doświadczenia. Można odnaleźć w ten sposób tajne miejsca z wrakami aut, co zaprocentuje nowymi częściami lub dodaniem do naszego garażu egzotycznych modeli samochodów. Po co podnosić poziom doświadczenia oraz zbierać części? Proste, żeby jeszcze bardziej dopalić swoje auto i zrobić z niego prawdziwą bestię.

Testy beta The Crew na PS4 oraz Xbox One

Koniec filmiku przypomina, że trwają zapisy do zamkniętej bety The Crew na PlayStation 4 oraz Xboksa One. Testy startują we wrześniu. Jeśli chcecie wziąć udział, zapraszamy w to miejsce. Pamiętajcie też, że już za kilka dni startuje druga beta The Crew na PC. Jak zdobyć klucz, kto może się zapisać? Po szczegóły zapraszamy do wcześniejszego newsa na ten temat.

The Crew - opis świata, misji i zaproszenie do testów na konsole

The Crew wyjdzie na PC, PS4 oraz Xbox One. Premiera tytułu na świecie nastąpi 11 listopada tego roku. Dwa dni później gra trafi do Europy.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie