The Crew 2 – lipcowy pakiet. Nowe samochody dla niektórych za darmo

The Crew 2 – lipcowy pakiet. Nowe samochody dla niektórych za darmo
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Ubisoft przedstawia szczegóły lipcowego pakietu The Crew 2, w którym znajdziemy m.in. jeden z najbardziej ekskluzywnych i najdroższych samochodów świata.

Nie tylko patch 1.0.3 do The Crew 2 wylądował dzisiaj w wyścigach Ubisoftu. Deweloperzy ujawnili również zawartość lipcowego pakietu, który od dzisiaj jest dostępny dla graczy wyposażonych w przepustki sezonowe.

Przypominamy, że posiadacze przepustki sezonowej mają dostęp do comiesięcznego pakietu o siedem dni wcześniej od pozostałych graczy. Ponadto znajdą w swoich garażach dwa odblokowane unikatowe auta – zupełnie za darmo. Pozostali gracze będą mogli je nabyć tydzień później – czytamy na oficjalnej stronie The Crew 2.

The Crew 2 – lipcowy pakiet – nowe samochody

FERRARI FXX K 2014

Usiądź za kółkiem jednego z najbardziej ekskluzywnych i najdroższych samochodów świata. Bezkompromisowy projekt i przełomowe wyniki – to stworzone do wyścigów, limitowane superauto cechuje się nie tylko niesamowitą mocą, ale też niespotykaną aerodynamiką, lekkością i prędkością. To niezrównany samochód, dzięki któremu pierwszy przekroczysz linię mety!

Dyscyplina: samochód turystyczny

Wcześniejszy dostęp z przepustką sezonową: 25 lipca

Dostęp dla wszystkich graczy: 1 sierpnia

The Crew 2

KTM X-BOW R 2016

Ten unikalny samochód sportowy został stworzony z myślą o prawdziwych pionierach – to pierwszy czterokołowy model w historii KTM, a także pierwszy seryjnie produkowany samochód z nadwoziem wykonanym w całości z kompozytów węglowych. Nazywany austriackim supersamochodem XXI wieku, X-Bow R łączy nieprawdopodobną przyjemność prowadzenia z doskonałymi wynikami… w niezrównanym stylu.

Dyscyplina: wyścig uliczny

Wcześniejszy dostęp z przepustką sezonową: 25 lipca

Dostęp dla wszystkich graczy: 1 sierpnia

The Crew 2
The Crew 2

Źródło: Ubisoft

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie