The Council – pierwszy epizod za darmo na wszystkich platformach

W ramach akcji “Zostań w domu” kolejni twórcy udostępniają swoje gry za darmo. Teraz możemy także zgarnąć pierwszy epizod przygodówki The Council. Tytuł jest dostępny bezpłatnie zarówno na PC, jak i PS4 i Xboksie One.

Dobrych produkcji nigdy za dużo – tym bardziej, że teraz wiele z nich jest oferowanych za darmo. Kolejnym deweloperem, który chce pomóc w zatrzymaniu nas w domu, jest Big Bad Wolf. Producent rozdaje pierwszy epizod osadzonego w XVIII wieku The Council. Tytuł jest dostępny za darmo na wszystkich głównych platformach do 30 marca.

Aby zgarnąć swój egzemplarz gry na PC, należy udać się na stronę The Council na Steamie. Tam wystarczy kliknąć w zielony przycisk “Zagraj”, dodając tytuł do swojej biblioteki. Po egzemplarz na PS4 należy udać się pod ten adres, a posiadaczy Xboksa One odsyłamy tutaj.

The Council to wydana w 2018 epizodyczna gra przygodowa z elementami RPG. Fabuła tytułu przenosi nas na wyspę, gdzie stajemy przed zadaniem rozwikłania tajemnicy zniknięcia rodzicielki głównego bohatera. Przy okazji, jak na XVIII wiek przystało, spotykamy się z osobistościami takimi jak Napoleon Bonaparte czy George Waszyngton i poznajemy ich zamierzenia i sekrety.

 

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.