Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

The Council – pierwszy epizod za darmo na wszystkich platformach

W ramach akcji „Zostań w domu” kolejni twórcy udostępniają swoje gry za darmo. Teraz możemy także zgarnąć pierwszy epizod przygodówki The Council. Tytuł jest dostępny bezpłatnie zarówno na PC, jak i PS4 i Xboksie One.

Dobrych produkcji nigdy za dużo – tym bardziej, że teraz wiele z nich jest oferowanych za darmo. Kolejnym deweloperem, który chce pomóc w zatrzymaniu nas w domu, jest Big Bad Wolf. Producent rozdaje pierwszy epizod osadzonego w XVIII wieku The Council. Tytuł jest dostępny za darmo na wszystkich głównych platformach do 30 marca.

Aby zgarnąć swój egzemplarz gry na PC, należy udać się na stronę The Council na Steamie. Tam wystarczy kliknąć w zielony przycisk „Zagraj”, dodając tytuł do swojej biblioteki. Po egzemplarz na PS4 należy udać się pod ten adres, a posiadaczy Xboksa One odsyłamy tutaj.

The Council to wydana w 2018 epizodyczna gra przygodowa z elementami RPG. Fabuła tytułu przenosi nas na wyspę, gdzie stajemy przed zadaniem rozwikłania tajemnicy zniknięcia rodzicielki głównego bohatera. Przy okazji, jak na XVIII wiek przystało, spotykamy się z osobistościami takimi jak Napoleon Bonaparte czy George Waszyngton i poznajemy ich zamierzenia i sekrety.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się