Kultowy Test Drive powróci w wielkim stylu? Oto nowy kawałek rozgrywki

Test-Drive-Unlimited-Solar-
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci wylądował nowy filmik z Test Drive Unlimited Solar Crown. Zatem pora zobaczyć, jak wygląda wczesna wersja gry, której premiera jest planowana na 2024 rok.

Firma Nacon, czyli wydawca Test Drive Unlimited Solar Crown, chwali się świeżutkim trailerem nadchodzących wyścigów. Choć materiał graficznie nie powala, musisz wziąć pod uwagę, że udostępniony fragment pochodzi z wersji alpha produkcji. Więc wszystko może się jeszcze zmienić i oczywiście mamy nadzieję, że tylko na lepsze.

Test Drive Unlimited Solar Crown przeniesie nas na do miasta Hongkong, które zostanie odtworzone w skali 1:1. Deweloper zarzeka się, że dostaniemy “duszę marki”, tyle że ubraną we współczesną wizję gatunku wyścigów multiplayer. Otrzymamy więc totalnie otwarty świat pełen atrakcji i oczywiście pojedynków do wygrania. Nie zabraknie prestiżowych samochodów od takich producentów jak Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Koenigsegg, Dodge, Apollo i wielu innych.

Na udostępnionym filmiku widzimy samochód Alfa Romeo 8C Spider z 2008 roku. Po krótkiej i niezbyt rozbudowanej customizacji przenosimy się na ulicę. Tutaj czeka nas kilka ujęć z różnych miejsc na mapie świata, przy okazji można posłuchać utworów, które znajdą się w grze.

Test Drive Unlimited Solar Crown będzie dostępny w 2024 roku na PlayStation 5, Xbox series X|S i PC.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie