Premiera Test Drive Unlimited Solar Crown opóźniona. Anulowano też dwie wersje gry

Test Drive Unlimited Solar Crown - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Potwierdzono, że Test Drive Unlimited Solar Crown zadebiutuje z opóźnieniem. Twórcy zrezygnowali też z prac nad dwoma wariantami produkcji.

Do tej pory debiut tytułu był planowany na 22 września bieżącego roku, ale na premierę będzie trzeba poczekać aż do 2023 roku. Powodem przesunięcia jest chęć dopracowania produkcji i spełnienie tym samym oczekiwań fanów serii.

Najważniejszą informacją jest to, że gra ukaże się w 2023 roku. Wiemy, że przy tak dużym wsparciu ze strony fanów serii, wielu z Was będzie zawiedzionych, ale naszym celem w przypadku Test Drive Unlimited Solar Crown jest sprawienie, by była to najbardziej dopracowana gra z całej serii, poprzez poświęcenie większej ilości czasu na jej rozwój.

– czytamy we wpisie twórców

Jest też bardzo zła wiadomość dla graczy, którzy planowali ograć Solar Crown na PS4 i Xbox One. Twórcy zdecydowali się na anulowanie wersji gry na poprzednią generację konsol. Co ciekawe, produkcja i tak otrzyma port na Nintendo Switch. Szkoda, ale najwyraźniej deweloperzy nie mieli innego wyjścia, które nie zakładałoby znacznego przedłużenia czasu trwania prac nad grą.

Chcąc jak najlepiej wykorzystać technologię najnowszych konsol i zmaksymalizować ogólną jakość gry, firma NACON podjęła decyzję o zaprzestaniu prac nad grą Test Drive Unlimited Solar Crown na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Nie ulega wątpliwości, że żyjemy w czasach opóźnień premier gier. Solar Crown to kolejna produkcja, która potrzebuje dodatkowego czasu, ale trudno się dziwić. Pandemia nadal odciska swoje piętno na deweloperach z wielu zakątków świata.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie