Telltale jednak nie tworzy nowej gry. Więc czym była wczorajsza zapowiedź?

Deweloper pytał kilkanaście godzin temu: Czy kiedykolwiek miałeś koszmar… który nigdy się nie kończy?

Pokazano jednocześnie dwa obrazki, sugerujące nadchodzący nowy tytuł. Teraz tajemnica się wyjaśniła i niestety nie kryje się za nią świeża gra. Firma po prostu pomoże wydać zespołowi The Fun Pimps ich survival horror 7 Days to Die na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. To sandboksowy FPS osadzony w klimatach postapokaliptycznych z zombiakami, który obecnie można ogrywać na PC w ramach wczesnego dostępu na Steam.


7 Days to Die przenosi graczy do 2034 roku. Po wojnie nuklearnej ludzkość nie może podnieść się z kolan, a na domiar złego pojawił się wirus, który zarażone osoby zamienia po siedmiu dniach w krwiożercze potwory.

Gracz wciela się naturalnie w jednego z niezarażonych i próbuje przetrwać w nieprzyjaznym świecie. Oprócz zombie i innych mutantów, mamy zmagać się również z głodem oraz pragnieniem. Żeby przeżyć, zbudujemy schronienie oraz pozbieramy różne materiały, z których stworzymy broń.

Konsolowe wydanie 7 Days to Die pozwoli zagrać nam ze znajomym na podzielonym ekranie, czego nie uświadczymy w wersji gry na PC. Jak możemy zobaczyć na poniższym filmiku, tytuł pojawi się na PS4 i XOne w czerwcu tego roku.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

45 Shares
Share45
+1
Tweet