Techland i growy recykling. Materiał z anulowanego Hellraid w zestawieniu z DLC do Dying Light

Użytkownik YouTube opublikował na swoim kanale materiał, który porównuje anulowany projekt Techlandu z nowym dodatkiem do Dying Light o tym samym tytule.

Kolejne DLC do DL zostało zapowiedziane w kwietniu. Wtedy to dowiedzieliśmy się, że rozszerzenie będzie oparte na grze Hellraid, czyli anulowanym slasherze FPP Techlandu osadzonym w realiach fantasy. YouTuber o pseudonimie Cycu1 opublikował na swoim kanale filmik, na którym zestawia anulowaną produkcję z nadchodzącym DLC.

Oczywiście obydwa tytuły są do siebie bardzo podobne. Szkoda, że projekt, który zapowiadał się całkiem obiecująco, ostatecznie nie zostanie wprowadzony w życie. Niemniej jednak dobrze, że tytuł choć w takiej wersji trafi do graczy – lepsze to niż nic.

Warto również wspomnieć, że niedawno autorzy z Techlandu wypuścili nowy zwiastun, który pokazuje datę premiery DL: Hellraid – fani trafią do katakumb już 23 lipca. DLC zadebiutuje na PC, PS4 i Xboksie One.

Dying Light miało premierę pięć lat temu i do tej pory otrzymuje nowe dodatki i uaktualnienia. Fani czekają na drugą część produkcji. W styczniu data premiery DL2 została przełożona na “bliżej nieokreślony termin”. Do tej pory nie ujawniono nowej daty debiutu sequela.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: