Dying Light – nowy zwiastun ujawnia datę premiery DLC [WIDEO]

Do sieci trafił trailer pokazujący dodatek do Dying Light. Z materiału dowiadujemy się, że premiery Hellraid należy spodziewać się 23 lipca.

Techland zapowiedziało nowe płatne DLC pod koniec kwietnia. Wtedy to dowiedzieliśmy się, że nadchodzący dodatek będzie oparty na grze Hellraid (anulowanym slasherze FPP Techlandu osadzonym w realiach fantasy). Teraz twórcy publikują nowy filmik z DLC. Ujawnia on, że dodatek trafi do sklepów już 23 lipca, debiutując na PC, PS4 i Xboksie One.

Hellraid ma rozszerzyć grę o katakumby pełne nowych przeciwników, których zgładzimy za pomocą wielu nowych broni. Do gracza będzie należała decyzja, czy zapuścić się do piekła samotnie, czy współdziałać z przyjaciółmi w co-opie.

Dying Light zadebiutowało pięć lat temu i wciąż otrzymuje nowe dodatki i uaktualnienia. Fani czekają na drugą część produkcji. W styczniu data premiery DL2 została przełożona na “bliżej nieokreślony termin”. Do tej pory nie ujawniono nowej daty debiutu sequela. Według różnych pogłosek, produkcja może trafić do sklepów dopiero w 2021.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: