Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Dying Light – nowy zwiastun ujawnia datę premiery DLC [WIDEO]

Do sieci trafił trailer pokazujący dodatek do Dying Light. Z materiału dowiadujemy się, że premiery Hellraid należy spodziewać się 23 lipca.

Techland zapowiedziało nowe płatne DLC pod koniec kwietnia. Wtedy to dowiedzieliśmy się, że nadchodzący dodatek będzie oparty na grze Hellraid (anulowanym slasherze FPP Techlandu osadzonym w realiach fantasy). Teraz twórcy publikują nowy filmik z DLC. Ujawnia on, że dodatek trafi do sklepów już 23 lipca, debiutując na PC, PS4 i Xboksie One.

Hellraid ma rozszerzyć grę o katakumby pełne nowych przeciwników, których zgładzimy za pomocą wielu nowych broni. Do gracza będzie należała decyzja, czy zapuścić się do piekła samotnie, czy współdziałać z przyjaciółmi w co-opie.

Dying Light zadebiutowało pięć lat temu i wciąż otrzymuje nowe dodatki i uaktualnienia. Fani czekają na drugą część produkcji. W styczniu data premiery DL2 została przełożona na „bliżej nieokreślony termin”. Do tej pory nie ujawniono nowej daty debiutu sequela. Według różnych pogłosek, produkcja może trafić do sklepów dopiero w 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się