Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Dying Light: Hellraid – premiera opóźniona

Techland przesuwa termin debiutu DLC do Dying Light. Powodem decyzji jest chęć dopracowania rozszerzenia po opiniach beta testerów.

Dodatek bazujący na anulowanym projekcie polskiego studia został zapowiedziany pod koniec kwietnia. Dying Light: Hellraid miało trafić do graczy w następnym tygodniu, a konkretnie 23 lipca. Zgodnie z informacją na oficjalnym koncie serii na Twitterze, premiera zostaje przesunięta – na PC tytuł zadebiutuje 13 sierpnia, a na PS4 i Xboksie One – dzień później. Decyzja zapadła po otrzymaniu przez Techland informacji zwrotnych dotyczących wersji beta produkcji.

Dying Light miało premierę pięć lat temu i do tej pory otrzymuje nowe dodatki i uaktualnienia. Fani z wytęsknieniem czekają na drugą część produkcji (zobaczcie tweeta na samym dole). W styczniu premiera DL2 została przełożona na bliżej nieokreślony termin. Do tej pory nie ujawniono nowej daty.

To, co wiemy w związku z serią, to to, że twórcy zamierzają wciąż pracować nad rozwijaniem pierwszej odsłony – niedawno pisaliśmy, że Hellraid nie będzie ostatnim DLC do gry z 2015. Być może szybciej niż sequel do sympatyków Dying Light trafi więc kolejny dodatek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się