Dying Light: Hellraid – premiera opóźniona

Dying Light: Hellraid – premiera opóźniona
Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Techland przesuwa termin debiutu DLC do Dying Light. Powodem decyzji jest chęć dopracowania rozszerzenia po opiniach beta testerów.

Dodatek bazujący na anulowanym projekcie polskiego studia został zapowiedziany pod koniec kwietnia. Dying Light: Hellraid miało trafić do graczy w następnym tygodniu, a konkretnie 23 lipca. Zgodnie z informacją na oficjalnym koncie serii na Twitterze, premiera zostaje przesunięta – na PC tytuł zadebiutuje 13 sierpnia, a na PS4 i Xboksie One – dzień później. Decyzja zapadła po otrzymaniu przez Techland informacji zwrotnych dotyczących wersji beta produkcji.

Dying Light miało premierę pięć lat temu i do tej pory otrzymuje nowe dodatki i uaktualnienia. Fani z wytęsknieniem czekają na drugą część produkcji (zobaczcie tweeta na samym dole). W styczniu premiera DL2 została przełożona na bliżej nieokreślony termin. Do tej pory nie ujawniono nowej daty.

To, co wiemy w związku z serią, to to, że twórcy zamierzają wciąż pracować nad rozwijaniem pierwszej odsłony – niedawno pisaliśmy, że Hellraid nie będzie ostatnim DLC do gry z 2015. Być może szybciej niż sequel do sympatyków Dying Light trafi więc kolejny dodatek.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie