Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe DLC do Dying Light i wydarzenie w hołdzie Left 4 Dead 2

Techland odpalił na serwerach Dying Light specjalny event, a do tego możemy pobrać zupełnie nowe, darmowe DLC w klimacie Left 4 Dead 2.

Techland wciąż dba o Dying Light i kto jest spragniony ubijania zombiaków, ma kolejna okazję, by zajrzeć do miasta Harran. Deweloper zaprasza graczy na serwery, gdzie do 28 października trwa specjalne wydarzenie crossover w hołdzie Left 4 Dead 2. Co przygotowano?

Po pierwsze, na czas wydarzenia zombiaki stają się bardziej żwawe, a ich chordy jeszcze liczniejsze. Żeby wyrównać szansę, w świecie gry znajdziemy więcej niż zazwyczaj broni oraz amunicji.

Po drugie, dostajemy nowe darmowe DLC – arsenał w Dying Light wzbogacono ikonicznymi broniami z Left 4 Dead 2.

W hołdzie dla Left 4 Dead 2 odtworzyliśmy w Dying Light trzy ikoniczne bronie ze znakomitej co-opowej strzelanki studia Valve. Chcemy, żebyście wszyscy mogli się nimi cieszyć, więc nie zapłacicie za nie ani grosza. Zainstalujcie darmowe DLC, a otrzymacie trzy nowe schematy, które pozwolą wam natychmiast wytworzyć gitarę elektryczną, patelnię oraz kij golfowy. Pobierzcie paczkę broni z Left 4 Dead 2 już teraz i bawcie się dobrze, miażdżąc wrogów ciężkimi riffami, serwując zabójcze potrawy i ćwicząc wymachy – tłumaczy Techland.

Najfajniejsze warianty nowych broni (pomarańczowe i złote), są jednak dostępne nie w paczce DLC, lecz jako nagrody za ukończenie wyzwań w grze.

Jednocześnie należy się słowo o patchu 1.21 do Dying Light. To właśnie on wprowadził do gry wspomniany event, a oprócz tego poprawił drobne błędy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się