System Shock Remake

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Zobaczcie świeży gameplay z System Shock Remake

Nightdive Studios opublikowało nową rozgrywkę z długo wyczekiwanej reprodukcji pierwszej odsłony serii System Shock.

Autorzy System Shock Remake pokazali na YouTube nowy gameplay z FPS-a. Trwający siedem minut filmik skupia się na eksploracji stacji kosmicznej i walce. Pokazano też elementy inwentarza.

Największą furorę robi jednak odświeżona oprawa wideo. Może nie jest to szczyt marzeń fanów, ale na pewno w porównaniu z archaiczną wersją z 1994 jest dużo lepiej – różnica jest widoczna gołym okiem.

Remake strzelanki z elementami RPG autorstwa Looking Glass zapowiedziano w 2015. Od tego czasu gra borykała się z różnymi trudnościami. W 2018 prace nad odnowionym System Shockiem zostały wstrzymane, co było tłumaczone przez Nightdive Studios tym, że deweloperzy rozminęli się z planowaną wersją projektu.

Ostatecznie jednak studio nie zaniechało prac. Reprodukcja System Shocka ma zadebiutować w 2021, trafiając na PC, PS4 i Xboksa One. Dokładnej daty premiery jeszcze nie ujawniono, ale zgodnie z informacją widniejącą na Steamie fani powinni spodziewać się gry latem bieżącego roku. Na platformie Valve jest również dostępne demo tytułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się