Co z tym System Shock 3? Studio przerywa milczenie, zapowiadając nową markę

Co z tym System Shock 3? Studio przerywa milczenie, zapowiadając nową markę
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Fani science-fiction nie mogą doczekać się System Shock 3. Problem w tym, że studio wydaje się zbyt zajęte wszystkim innym. Co z wyczekiwaną grą?

Legendarna gra ponownie może mieć legendarne problemy, ale liczymy, że nie jest aż tak źle

System Shock 3? E, tam – nowe IP

Warrena Spectora z pewnością każdy entuzjasta wyjątkowych gier RPG w formie komputerowej kojarzy. Legendarny deweloper dostarczył nam takie hity jak seria Deus Ex, Thief, Ultima czy System Shock. I to właśnie fani tej ostatniej marki nie mogą doczekać się zapowiedzianej lata temu „trójki”.

Co się z nią w ogóle dzieje? Już trochę czasu minęło, odkąd dostaliśmy ostatnią aktualizację w postępie prac. Stało się to gdy chiński Tencent przejął prawa do marki, obiecując, iż „posunie ją naprzód”. No, mamy nadzieję, bo samo OtherSide Entertainemnt nie chce puszczać pary z ust.

Jak donosi serwis VGC, deweloperzy niedawno pochwalili się, że wcielili w swe szeregi nowego głównego menadżera, Jeffa Goodsilla. Jednocześnie przekazano, iż sam Warren Spector (zaangażowany w końcu w SS3) „pracuje nad grą typu immersive sim opartą na nowym IP”. No fajnie, ale co z System Shockiem?!

Deweloperzy przekazali jedynie, iż pracują nad „niezapowiedzianymi jeszcze tytułami zarówno w ramach istniejących, jak i nowych IP”. W tych wszystkich ogłoszeniach na próżno szukać jakiejkolwiek wzmianki o oczekiwanej,powstającej już produkcji science-fiction.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie