Symulator Kamienia 2014 – szalony projekt ujrzy światło dzienne? Jest szansa

Tytuł, jak twierdzi jego twórca, spełni marzenia każdego entuzjasty kamieni.

W końcu po całym dniu pracy i wysłuchiwaniu rozkazów szefa będziemy mogli zamienić się w kamień i bezczynnie poleżeć pod krzakiem, na plaży czy w pięknym lesie – co kto lubi.


Gra zapewne nie będzie miała żadnych ograniczeń wiekowych, więc i młodsi gracze, umęczeni szkolnymi klasówkami, bez problemu poleżą sobie w jednej z dziesiątek lokacji, jakie szykuje autor projektu.

Na samym leżakowaniu się jednak nie skończy. Jeśli będziemy chcieli rozciągnąć kończyny, których kamień oczywiście nie ma, zabawimy się podczas mini gierek. Co na przykład? Toczenie kamienia z górki, połączone z omijaniem przeszkód.

Brzmi abstrakcyjnie tak samo, jak na początku Symulator Kozy. Jednak gracze wyrazili szczere zainteresowanie projektem Symulator Kamienia 2014. Tytuł został ujawniony 22 czerwca, a teraz posiada pięć gwiazdek od społeczności Steam. Obecnie jest w pierwszej dziesiątce najbardziej interesujących projektów.

Na koniec zaznaczę, że jeśli coś z tego wyjdzie, to jedynie posiadacze PC będą mogli zamienić się w kamień. Niestety – bez trybu multi :). Tutaj znajdziecie stronę projektu Symulator Kamienia 2014.

symulator-kamienia-2014

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

41 Shares
Share41
+1
Tweet