Oto najlepsze gry na Steam Spring Sale 2024. Szykuj portfel, bo są epickie tytuły do kupienia

Steam Spring Sale 2024
Newsy PC

Wiosenne porządki czas zacząć! W tym wypadku pora na wyczyszczenie portfeli, bo wystartowało Steam Spring Sale 2024. Wyprzedaż pozwoli wam zaopatrzyć się w masę świetnych gier w promocyjnych cenach. Jest ich cała masa, więc wybór może okazać się trudny. Nie ma jednak problemu — pomożemy wam znaleźć i kupić najlepsze produkcje.

Steam Spring Sale 2024 – jakie gry kupić?

Okresowe wyprzedaże na Steam to świetna okazja do wzbogacenia swojej biblioteki gier. Jasne, zalega nam tam cała masa nieukończonych tytułów, ale to nic. Nie każdego dnia mamy przecież okazję do nabycia tak wielu świetnych gier na wyprzedaży. A Steam Spring Sale 2024 niewątpliwie taką okazją jest.

Wyprzedaż rozpoczęła się i potrwa do 21 marca do godziny 18:00. W promocji znalazła się cała gama tytułów, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki. To idealna okazja do nadrobienia minionych premier, a także chwycenia jakiegoś klasyka w dobrej cenie. Które gry polecamy? Oto nasza lista gier, które warto kupić na Steam:

Wybór jest ogromny to i decyzja niełatwa. Choć oferta jest ograniczona czasowo, to macie jeszcze kilka dni na zastanowienie się. Całą listę gier na wyprzedaży znajdziecie tutaj. A co, jeżeli nie chcecie wydawać kasy na nowe gry? Również i na to mamy sposób, ponieważ możecie skorzystać np. z Xbox Free Play Days. Właśnie dołączyły tam nowe gry, wobec tego jest idealna okazja do pogrania w nie bez opłat.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie