Syberia: The World Before – na premierowym trailerze Kaśka mówi po polsku

Syberia: The World Before – na premierowym trailerze Kaśka mówi po polsku
Newsy PC

Premiera Syberia: The World Before odbędzie się już za kilka dni. Z tej okazji Microids publikuje premierowy trailer z gry.

Wczoraj Microids podzieliło się z fanami klimatycznym materiałem z najnowszej części legendarnej serii. W polskiej wersji trailera możemy usłyszeć rodzimy dubbing. W kraju nad Wisłą Kate Walker przemówi głosem Beaty Wyrąbkiewicz, którą mieliśmy okazję słyszeć w Diablo 3, High School Musical czy chociażby Dragon Age: Początek. Natomiast Danie Roze głosu użyczy Elżbieta Gertner (Czarownica, Dragon Age: Początek).

Fabuła Syberia: The World Before kontynuuje wątki z poprzednich części, ale znajomość wcześniejszych gier nie jest konieczna, by odnaleźć się w „czwórce”. Akcja rozgrywa się w dwóch różnych wymiarach czasowych. Kierujemy dwiema wspomnianymi powyżej bohaterkami: Kate Walker w 2004 i Daną Roze w 1937. Ta pierwsza będzie musiała przetrwać i wydostać się z kopalni soli na Syberii. Natomiast druga u progu kariery pianistycznej tuż przed wojną stawi czoła przybierającemu na sile faszyzmowi. Ich historie połączą się.

Debiut nowej Syberii planowany jest na 18 marca. Na razie tytuł trafi wyłącznie na pecety. Koch Media kilka dni temu informowało o opóźnieniu premiery wersji pudełkowej produkcji. Ze „względów logistycznych” fizyczne wydanie pojawi się w sklepach nieco później, bo 30 marca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie