Świetne animacje od CD Projekt RED zwiastują ważny dzień [Aktualizacja #1]

Polski deweloper buduje napięcie przed…

CD Projekt RED w tym roku stawia na swoją nową grę GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana, która już wkrótce wchodzi w etap otwartych testów beta. Nastąpi to już 24 maja.

W oczekiwaniu na wielki dzień, REDzi publikują na oficjalnym profilu Gwinta w serwisie Facebook naprawdę świetne animacje, które – kto wie – mogą zwiastować większy materiał, wypuszczony w dniu startu bety.

Póki co, każdego dnia pojawia się jeden krótki filmik – w sumie zobaczyliśmy już dwa [Aktualizacja #1 – mamy trzeci materiał!]. Kto ich nie widział, wszystko znajdzie poniżej.

Jak podawał jakiś czas temu polski deweloper, od 22 do 24 maja serwery Gwinta będą niedostępne ze względu na prace konserwacyjne, które mają na celu przygotowanie gry do startu publicznej bety.

 Wielka nowość w grze od CD Projekt RED

Niedawno CD Projekt RED zorganizował specjalny pokaz poświęcony nadchodzącym w Gwincie zmianom. Tytuł wejdzie 24 maja w etap otwartej bety na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Oznacza to również sporo zmian w samej rozgrywce.

Jeśli ominęła Was prezentacja na żywo i nie macie czasu, by siedzieć kilkadziesiąt minut przed monitorem oglądając jej zapis, zerknijcie na poniższy materiał, w którym Jason Slama, Lead Programmer Gwinta, oraz Marcin Momot, Community Lead w CD PROJEKT RED, wyjaśniają niektóre z nadchodzących zmian w GWINCIE: Wiedźmińskiej Grze Karcianej.

Kiedy pojawią się nowe karty Premium? Jak zmieni się proces ich tworzenia z poziomu kolekcji? Co zmieni się w nagrodach za postępy w grze?

Wszystkie odpowiedzi poniżej:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.