Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Świąteczna aktualizacja Warface to ulepszone mapy i nowe bronie

Crytek nie daje się zimie i przygotował masę nowości w darmowej strzelance, aby przegonić zimowe smutki u fanów.

Pierwszą ze zmian jest ulepszona mapa Oil Depot do trybu rywalizacji. W trakcie sezonu świątecznego ulubione pole bitwy do potyczek w stylu Team Deathmatch nabierze zupełnie nowych kolorów, otrzyma bożonarodzeniowe elementy, jak światełka i choinkę, i zamieni się z w bajkową, zimową krainę Warface. Kolejną zmianą jest nowa, ulepszona wersja mapy Hangar Team Deathmatch. Oryginalna wersja mapy Hangar zostanie na razie w grze, ale wersja 2.0 to zupełnie nowe przeżycie gamingowe i wizualne dla fanów tytułu.

To jeszcze nie koniec niespodzianek od Cryteka. Także bronie dostępne w Warface otrzymają świąteczny szlif – gracze będą mogli na przykład wypróbować złoty karabin R16A1 lub złoty toporek taktyczny. Crytek dodaje do gry również siedem nowych pakietów, aby gracze byli przygotowani na każdą, nawet ekstremalną sytuację oraz inne, bożonarodzeniowe elementy, nowe cele, świątecznie udekorowaną Kryjówkę i wiele więcej.

Warface
Warface

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się