W taką grę z Supermanem bym zagrał. Cały świat do zwiedzenia, świetne wideo od fana

Superman mógłby dostać tak genialną grę wideo. Zobaczcie filmik fana
Newsy PC

Superman nie doczekał się jeszcze next-genowej gry wideo. Mimo to fani nie ustają w wyobrażaniu sobie takiej pozycji. Jeden z nich pokusił się o bardzo karkołomny pomysł widoczny na wideo.

Batman od Rocksteady był swego rodzaju objawieniem w kwestii superbohaterskich gier wideo. Gotham Knights niestety nie wyszło, ale nadchodzące Suicide Squad może to naprawić. I choć faktycznie w grze pojawi się Superman, nie ma mowy o przejęciu nad nim kontroli. Czemu więc Człowiek ze Stali nie doczekał się jeszcze nowożytnej gry wideo?

Superman na fanowskim wideo

Oczywiście znany i powszechnie lubiany superbohater miał sporo różnych gier, w tym Superman 64. Tytuł dzierży rekord Guinnessa, jeżeli chodzi o najgorzej ocenianą produkcję superbohaterską. Koleś w rajtuzach nie ma więc zbyt wiele szczęścia do gier, ale może kiedyś się to zmieni?

Jednocześnie muszę zauważyć, że jakimś wielkim fanem tej postaci absolutnie nie jestem. Jasne, Henry Cavill sportretował go w filmie wyjątkowo dobrze, ale nigdy nie byłem za bardzo przekonany nawet do komiksów o nim. Co nie znaczy, że nie zagrałbym w tego typu produkcję. W końcu uwielbiam tytuły osadzone w otwartym świecie, gdzie dzieje się dużo, a gracze mają sporą dowolność. I właśnie taka powinna być dobra gra z Supermanem.

Powyżej możecie obejrzeć film autorstwa „magika” TeaserPlay, który wcześniej dał nam m.in. wgląd w tytuł o Wolverinie. W jego koncepcji to właśnie open world stanowi spore podstawy do tego typu gry. Oczywiście filmik wygląda imponująco, ale raczej nie ma co liczyć, że nawet, jeżeli kiedykolwiek taki tytuł dostaniemy, będziemy mogli swobodnie latać nie tylko po całym świecie, ale i poza niego. To raczej domena Microsoft Flight Simulator, ale kto wie? W końcu DC się powoli reaktywuje, więc istnieje spora szansa, że kiedyś grę godną „superczłowieka” dostaniemy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie