Tak może wyglądać Marvel’s Wolverine. Fenomenalny projekt fana

Marvel's Wolverine będzie mroczne. Znamy miejsce akcji i datę premiery?
Newsy PC PS5

Marvel’s Wolverine to jedna z wielu nadchodzących gier ze świata Marvela. Fan postanowił zaprojektować wideo, na którym pokazuje, jak gra może wyglądać.

W ubiegłym roku Insomniac Games zapowiedziało Marvel’s Wolverine, czyli kolejną pozycję po Marvel’s Spider-Man ze świata Marvela od tego dewelopera. PeCetowi gracze od niedawna mogą grać nie tylko w człowieka-pająka, ale niebawem otrzymają również spin-offa Miles Morales. W międzyczasie Insomniac zajęte jest tworzeniem gry o uwielbianym przez fanów komiksów rosomaku.

Marel’s Wolverine dostało jedynie krótki teaser i… tyle. Twórcy jednocześnie przyznali, że nie będzie to mniejsza ani poboczna gra. To pełnoprawny tytuł o dużej skali, do tego przeznaczony dla dorosłych odbiorców. Zapowiada się więc soczysta i brutalna przygoda. Nic na temat szczegółów rozgrywki niestety nie wiemy. W końcu Wolverine to zupełnie inna postać od Spider-Mana więc nie spodziewamy się powtórzenia tego samego.

Fani najwyraźniej nie mogą się doczekać i zajęli się kreśleniem własnych koncepcji. Kanał TeaserPlay zajmuje się właśnie tworzeniem takich właśnie wyobrażeń. Niedawno pojawiło się tam wideo pokazujące fanowski pomysł na Marvel’s Wolverine i… jest fantastycznie. Na tyle, że nie obraziłbym się, gdyby podobny klimat miała sama gra.

Wideo jest krótkie i nie pokazuje za wiele – daje raczej pogląd na klimat czy urywek rozgrywki. Osadzenie przygód rosomaka w zalesionych terenach Stanów Zjednoczonych nie tylko lekko kojarzy się z choćby Days Gone, ale byłoby wierne komiksom i stanowiłoby nie lada atrakcję dla fanów. Nie zdziwiłbym się, gdyby samo Insomniac mierzyło w podobną atmosferę swojej gry. Jak Wam się podoba?

Przy okazji zaznaczę, że niedawno Insomniac ogłosiło wejście w kolejny etap produkcji gry, choć nie spodziewałbym się zbyt szybkiej premiery.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie