Henry Cavill wróci jako Superman? Potwierdzenie może przyjść już wkrótce

Henry Cavill Superman - plotki sugerują, że aktor wróci do roli
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Fani przypuszczają, że Henry Cavill może powrócić jako Superman w jednej z nadchodzących produkcji z uniwersum DC.

A ściślej – w planowanym na 2023 rok The Flash lub jednej z tegorocznych premier: Black Adam albo Shazam! 2. Nie jest to jak na razie potwierdzona informacja, lecz plotki – w tym wieści przedstawione przez portal Deadline – głoszą, iż oficjalnie dowiemy się o tym podczas trwającego właśnie San Diego Comic-Con. Panel DC Comics i Warner Bros. zaplanowano na sobotę, zatem wszelkie wyjaśnienia otrzymamy dopiero jutro.

Henry Cavill jako Superman pojawił się łącznie w czterech filmach, zaczynając od Człowieka ze stali w 2013 roku. Pozostałe tytuły DC z jego udziałem to Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, a także dwie wersje Ligi Sprawiedliwości. Wstępne informacje głosiły, że włodarze DC chcą zastąpić go w roli Supermana innym aktorem; krążące obecnie plotki sugerują, iż jednak nie musimy jeszcze żegnać się z Cavillem.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie