Dziś Summer Game Fest 2022. Wielkie gamingowe wydarzenie coraz bliżej

Summer-Game-Fest-2022
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Nie zapomnijcie o jednym z największych tegorocznych eventów gamingowych. Summer Game Fest 2022 odbędzie się już dziś i każdy będzie mógł obejrzeć wydarzenie przez internet.

W tym roku nie ma E3, choć legendarne pokazy mają powrócić już w 2023 roku. Na szczęście nie oznacza to, że zostajemy bez niczego! Niedawno odbył się naprawdę udany State of Play, a na horyzoncie majaczy konferencja Microsoftu oraz Capcomu. Jakby tego było mało, jeden z największych eventów rozpoczyna się już dzisiaj!

Summer Game Fest 2022 odbędzie się 9 czerwca o godzinie 20:00. Obejrzeć wydarzenie możecie przez internet, choćby za pomocą zamieszczonego niżej oficjalnego kanału transmisji. Tak więc lepiej przygotować ciepły (lub chłodny, bo zaczynają się upały) posiłek, zaparzyć kawę i poczekać na show. To trwać ma dość długo – od 1,5 do nawet 2 godzin. Warto o tym pamiętać, jeżeli będziemy chcieli oglądać całość.

Czego możemy się spodziewać? Gracze z pewnością liczą na to, że SGF zastąpi nam w tym roku E3, czyli największe targi growe. Wiele wskazuje na to, że tak faktycznie może się stać. Lista zapowiedzianych deweloperów i wydawców brzmi bogato, a to przecież nie wszystko. Pojawi się m.in. polskie Bloober Team ze swoim Layers of Fear 2, Activision z Call of Duty: Modern Warfare II, a także Epic Games czy nawet… Netflix. Być może dostaniemy zapowiedzi wykraczające poza same tylko gry wideo.

Jeżeli jednak chcecie zapoznać się z prognozami – polecam zerknąć do naszego artykułu. Nasz redakcyjny kolega postanowił przeanalizować dotychczasowe przecieki i przypuszczenia. Znajdziecie tam więc informacje dotyczące tego, co może mieć miejsce w trakcie wydarzenia. Choć organizator Geoff Keighley temperował nieco nasze oczekiwania, wiele wskazuje na to, że SGF dostarczy co najmniej parę bomb i zaskakujących zapowiedzi. No, na to przynajmniej my wszyscy liczymy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie