Summer Game Fest 2022 tuż za rogiem. Oto gry, których spodziewam się na pokazie

Summer Game Fest 2022 - moje oczekiwania wobec wielkiego pokazu gier
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Już dziś odbędzie się Summer Game Fest 2022. Pokaz nowych i tych znanych już gier może mocno zaskoczyć. Oto moje oczekiwania wobec nadchodzącego eventu.

Organizator Geoff Keighley potwierdził, że SGF2022 skupi się na znanych graczom produkcjach. Spodziewam się, że w trakcie wydarzenia ujrzymy nowe zwiastuny i prezentacje rozgrywki z: JoJo’s Bizzare Adventure: All-Star Battle R, Saint’s Row, Forspoken, The Lord of the Rings: Gollum i Escape From Tarkov. Oczywiście gier, które mogą doczekać się nowego zwiastuna na SGF jest wiele więcej.

Przejdźmy do czegoś większego kalibru. Od dawna czekamy na potwierdzone przez Capcom DLC do Resident Evil Village i myślę, że zaprezentowanie go na Summer Game Fest miałoby sporo sensu. Jeśli nie ujrzymy go dziś wieczorem, to być może pojawi się na nadchodzącym pokazie Capcomu.

Bloober Team przygotowuje nową odsłonę Layers of Fear, a ostatnio potwierdzono, że gra „niedługo” doczeka się pierwszej prezentacji. Zespół został wymieniony wśród partnerów tegorocznego Summer Game Fest i jestem prawie pewny, że to właśnie na tym pokazie ujrzymy kolejny tytuł grozy od polskiego studia.

Choć wiele osób się ze mną nie zgodzi, stawiam, że na pokazie zobaczymy coś od PlayStation. Mogą to być albo kolejne porty na PC, albo nowy zwiastun z datą premiery God of War Ragnarok, albo wyczekiwany remake The Last of Us. Myślę, że nowe konwersje gier z PS4 i PS5 są najbardziej prawdopodobną opcją, choć chciałbym się zaskoczyć.

Na koniec gra, która wyciekła do sieci niedawno, a która może wzbudzić najwięcej emocji. Tajemniczy horror Hideo Kojimy, który nosi tytuł (lub nazwę tymczasową) Overdose moim zdaniem może zostać zaprezentowany na Summer Game Fest 2022. Kojima to dobry przyjaciel Geoffa Keighley’a, więc nie zdziwię się, jeśli Overdose zaszczyci nas swoją obecnością.

Wymienione powyżej gry nie muszą pojawić się na Summer Game Fest 2022. Artykuł przedstawia jedynie moją opinię i nie uwzględnia gier, których pokazy zostały oficjalnie potwierdzone.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie