Podsumowanie Summer Game Fest 2022. Oto najważniejsze pokazy z konferencji

Summer Game Fest 2022 - podsumowanie. Oto najważniejsze pokazy
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Wczoraj wieczorem mieliśmy okazję obejrzeć Summer Game Fest 2022. Pora podsumować najważniejsze pokazy gier z wydarzenia.

Zapowiedź Aliens: Dark Descent

Jeśli czekaliście na nową grę z Obcymi, powinniście zwrócić uwagę na Aliens: Dark Descent… no chyba, że nie lubicie strzelanek z widokiem izometrycznym, bo zapowiedziana produkcja do takich właśnie się zalicza.

Kampania Call of Duty: Modern Warfare II na rozgrywce

Fani Call of Duty, szykujcie się na kolejną efektowną kampanię. Gameplay z Modern Warfare II prezentuje misję na platformie wiertniczej w środku sztormu.

Witchfire coraz bliżej

Polskie Witchfire nadal żyje i ma się bardzo dobrze. Powstająca od paru ładnych lat produkcja ma zadebiutować już niedługo we wczesnym dostępie i urzeka klimatem.

Zapowiedź Stormgate od twórców StarCrafta

Blizzard raczej nie da nam zbyt szybko nowej strategii, więc deweloperzy pracujący niegdyś nad StarCraft tworzą własną grę. Stormgate będzie RTS-em free to play, który ma wprowadzić powiew świeżości do gatunku.

The Callisto Protocol na imponującej rozgrywce

Na The Callisto Protocol czekamy od wielu miesięcy, a twórcy wreszcie pokazali gameplay. Kosmiczny horror zapowiada się naprawdę wyśmienicie, a do tego wygląda przepięknie.

Horror Routine nadal powstaje i wygląda bosko

Prawie dekadę temu zapowiedziano Routine – klimatyczny horror science-fiction. Twórcy postanowili zrestartować produkcję i właśnie zapowiedzieli odbudowany od podstaw tytuł.

Poznajcie Nightwinga z Gotham Knights

Premiera Gotham Knights już niedługo. WB Games Montreal zaprezentowało nowy zwiastun gry, który skupia się na postaci Nightwinga.

Marvel’s Midnight Suns dostało ładny zwiastun

O Marvel’s Midnight Suns było ostatnimi czasy podejrzanie cicho. Taktyczna produkcja otrzymała nowy trailer… ale bez prezentacji rozgrywki. Szkoda.

Nightingale na rozgrywce

Steampunk, gęsta jak mleko atmosfera i nieprzyjazny świat to motywy przewodnie Nightingale – nowej gry byłych pracowników BioWare. Materiał z rozgrywki zwiastuje intrygujący survival.

Fort Solis to polska gra z gwiazdorską obsadą

Polskie studia Fallen Leaf i Black Drakkar Games zapowiedziały thriller science-fiction, w którego produkcję zaangażowano Troya Bakera i Rogera Clarka. O grze wiadomo dość niewiele, ale zapowiada się klimatycznie.

Powstaje Flashback 2

Flashback powraca po 30 latach. Kultowa platformówka otrzyma kontynuację, za którą odpowiada studio Microids. Fani klasyki, zdecydowanie macie na co czekać.

Street Fighter 6 cieszy oczy

Capcom zaprezentowało nowy materiał z rozgrywki Sreet Fighter 6. Nawet jeśli nie przepadacie za bijatykami, ciężko nie docenić ślicznej, kolorowej oprawy.

Zwiastun Dead Isl… Goat Simulator 3

Studio Coffe Stain postanowiło zażartować z Dead Island 2… zapowiadając Goat Simulator 3. Szalone kozy powrócą już niedługo i będą jeszcze bardziej… szalone.

Nowy trailer Midnight Fight Express

Midnight Fight Express to intrygująca gra tworzona przez jednego dewelopera z Polski. Potwierdzono, że produkcja ukaże się 23 sierpnia i będzie też dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Saints Row: Boss Factory to darmowy kreator postaci

Nowe Saints Row dostało wersję demo… tak jakby. Gracze mogą już teraz stworzyć swoją postać w dostępnym bezpłatnie na wielu platformach. Saints Row: Boss Factory.

Layers of Fears wreszcie zapowiedziane

Bloober Team zaprezentowało pierwszy zwiastun kolejnej odsłony swojej serii horrorów. Layers of Fears powstaje na Unreal Engine 5 i prezentuje się bardzo ładnie.

Remake The Last of Us naprawdę istnieje i ukaże się niedługo

Naughty Dog w końcu potwierdziło przecieki. Remake The Last of Us został oficjalnie zapowiedziany i nosi podtytuł “Part I”. Premiera na PS5 już we wrześniu, a chwilę później doczekamy się debiutu na PC.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie