Street Fighter V do wypróbowania za darmo na Steam

Street Fighter V do wypróbowania za darmo na Steam
Gry za darmo Newsy PC

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Street Fighter V i lubicie bić innych, teraz macie świetną okazję, by nadrobić zaległości – jeszcze przez niecały tydzień gra jest dostępna za darmo na Steamie.

Aby przetestować Street Fighter V, wystarczy przejść na stronę gry na Steamie i kliknąć zielony przycisk „zagraj”. Możemy to zrobić jeszcze przez 6 dni.

Odwiedzając stronę bijatyki na Steam, oprócz możliwości pogrania za darmo zobaczymy również różne promocje dotyczące Street Fighter V i dodatków do tego tytułu. I tak na przykład, jeśli spodoba nam się gra, do 19 grudnia będziemy mieli okazję kupić ją z rabatem -60 procent, czyli za 33,60 złotych. Po tym czasie wróci stara cena tytułu – 84 złote.

Oprócz tego można m.in. nabyć Street Fighter V: Champion Edition Upgrade Kit Bundle w przedsprzedaży za 103,99 złotych. Zestaw składa się z trzech części: Champion Edition Upgrade Kit, Special Color i Special Wallpaper.

Street Fighter V to wydana w 2016 roku piąta główna część słynnej serii bijatyk, której początki sięgają 1987 roku. Za całość cyklu odpowiada japońska firma Capcom.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie