Street Fighter V do wypróbowania za darmo na Steam

0 komentarzy

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w Street Fighter V i lubicie bić innych, teraz macie świetną okazję, by nadrobić zaległości – jeszcze przez niecały tydzień gra jest dostępna za darmo na Steamie.

Aby przetestować Street Fighter V, wystarczy przejść na stronę gry na Steamie i kliknąć zielony przycisk „zagraj”. Możemy to zrobić jeszcze przez 6 dni.

Odwiedzając stronę bijatyki na Steam, oprócz możliwości pogrania za darmo zobaczymy również różne promocje dotyczące Street Fighter V i dodatków do tego tytułu. I tak na przykład, jeśli spodoba nam się gra, do 19 grudnia będziemy mieli okazję kupić ją z rabatem -60 procent, czyli za 33,60 złotych. Po tym czasie wróci stara cena tytułu – 84 złote.

Oprócz tego można m.in. nabyć Street Fighter V: Champion Edition Upgrade Kit Bundle w przedsprzedaży za 103,99 złotych. Zestaw składa się z trzech części: Champion Edition Upgrade Kit, Special Color i Special Wallpaper.

Street Fighter V to wydana w 2016 roku piąta główna część słynnej serii bijatyk, której początki sięgają 1987 roku. Za całość cyklu odpowiada japońska firma Capcom.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się