Stray startuje ze świetnym wynikiem na Steam. Spora liczba graczy

Stray startuje ze świetnym wynikiem na Steam. Spora liczba graczy
Newsy PC

Dane z platformy Steam wskazują, że Stray to jedna z najpopularniejszych premier tego roku. Gra autorstwa zespołu BlueTwelve Studio cieszy się dużym zainteresowaniem.

W chwili publikacji tego artykułu kocia produkcja osiągnęła maksymalnie 62 963 jednocześnie grających osób na platformie Steam. Jak na grę niezależną jest to bardzo dobry wynik.

W tej chwili gra plasuje się również na 19. miejscu rankingu najpopularniejszych obecnie produkcji na Steam wyprzedzając takie hity jak Terraria, Rainbow Six Siege, Stardew Valley, Sid Meier’s Civilization VI oraz Elden Ring. Niewiele brakuje, aby Stray dogoniło jedne z najpopularniejszych gier ostatnich lat, w tym Dead by Daylight, War Thunder i Warframe.

Popularność idzie w parze z dobrymi opiniami krytyków i graczy. Stray może w tej chwili pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” recenzjami na Steam, a serwis OpenCritic wskazuje, że tytuł ten poleca aż 92% recenzentów. Zespół BlueTwelve Studio raczej nie ma na co narzekać.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem Stray, ale nie możecie podjąć decyzji, koniecznie sprawdźcie moją recenzję. Fani nietypowych produkcji niezależnych będą zadowoleni, a i gracze gustujący w bardziej mainstreamowych tytułach nie powinni być rozczarowani.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie