Wydawca Stray wspiera bezdomne koty. W loterii na rzecz fundacji można wygrać klucz do nadchodzącej gry

Stray. W loterii można wygrać klucz do gry, a przy okazji wesprzeć koty
Newsy PC PS4 PS5

Stray to jedna z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych produkcji. Teraz możecie ją otrzymać, wspierając jednocześnie bezdomne koty.

Wydawca tytułu, czyli Annapurna Interactive, w ramach akcji promującej grę nawiązał współpracę z organizacjami charytatywnymi wspierającymi bezdomne zwierzęta. W efekcie Nebraska Humane Society przygotowało cztery klucze do najnowszej gry studia BlueTwelve. Są przeznaczone dla tych, którzy wezmą udział w loterii – a warunkiem jest wykupienie losu za minimum 5 dolarów. Pieniądze w całości pójdą na opiekę medyczną, jedzenie oraz całościową opiekę nad zwierzętami znajdującymi się w pieczy organizacji. Każde wpłacone 5 dolarów zwiększa szanse na wygraną – a więc przybliża Was do otrzymania upragnionej gry, choć w tym przypadku nie to jest chyba najważniejsze.

Mimo że siedziba organizacji znajduje się w Stanach Zjednoczonych, wszystko wskazuje na to, iż udział mogą wziąć nie tylko Amerykanie. Podobną akcję, lecz przeznaczoną wyłącznie dla własnych obywateli, zorganizowała m.in. brytyjska fundacja Cats Protection. Nebraska Humane Society przyjmuje jednak zgłoszenia z całego świata; zapłacić możemy za pomocą karty kredytowej lub konta PayPal. Organizatorzy ogłoszą zwycięzców w dniu premiery Stray, a ta nadejdzie już jutro.

Pierwsze recenzje najnowszej gry od Blue Twelve jeszcze się nie pojawiły. Już dziś będziemy jednak wiedzieć, czy jedna z najbardziej wyczekiwanych gier niezależnych rzeczywiście spełni pokładane w niej nadzieje. Przygody kota w cyberpunkowym świecie już od jutra będziemy mogli przeżywać na PC oraz konsolach PlayStation; ponadto o ile macie PS Plus Premium lub Extra, ogracie Stray bezpłatnie w ramach abonamentu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie