PS Plus Extra i Premium dostaną cyberpunkową grę w chwili jej premiery

PS Plus - Stray
Newsy PS4 PS5

Potwierdzono, że nadchodząca produkcja wydawana przez Annapurna Interactive trafi do PS Plus Extra oraz Premium w chwili premiery. Cyberpunkowa gra o pewnym kocie zapowiada się świetnie.

Na pokazie State of Play potwierdzono, że prześliczne Stray trafi do PlayStation Plus Extra oraz Premium w chwili premiery, czyli 19 lipca. Jeśli zdecydujecie się na subskrypcję, ogracie tytuł od razu w chwili debiutu.

Stray to debiutancka produkcja małego francuskiego zespołu BlueTwelve Studio. Wcielamy się w niej w zagubionego kotka, który spróbuje uciec z cyberpunkowego miasta zasiedlonego przez wyjątkowo nietypowe istoty. Tytuł wyróżnia się prześliczną oprawą, interesującym pomysłem na rozgrywkę i – co chyba najważniejsze – historią śledzoną z perspektywy kota.

PlayStation niedawno zaznaczyło, że nie będzie wydawać gier w PlayStation Plus w chwili ich premiery. Dotyczy to jednak produkcji ekskluzywnych tworzonych przez PS Studios, wiec nic nie stoi na przeszkodzie, aby w subskrypcji Sony debiutowały tytuły niezależne pokroju właśnie Stray. Dzięki temu mniejszym grom będzie znacznie łatwiej znaleźć grupę potencjalnych odbiorców.

Stray i tak było na moim celowniku od wielu miesięcy, ale skoro będzie w Plusie, to chętnie sprawdzę je w ramach subskrypcji. Mam nadzieję, że do usługi PlayStation trafi w przyszłości więcej wartościowych indyków.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie