Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Chcecie lepszej wydajności w beta testach The Crew 2 i State of Decay 2? Pobierajcie

Firma NVIDIA opublikowała nowy sterownik Game Ready, zoptymalizowany dla beta-testów The Crew 2 oraz gry State of Decay 2.

Przygotuj się na zamknięte beta-testy gry The Crew 2

W życiu ważne jest pierwsze wrażenie i gry komputerowe nie są tutaj wyjątkiem. NVIDIA dokłada wszelkich starań, aby zapewnić graczom jak najlepsze doznania, nawet jeśli gra jest jeszcze w fazie rozwoju.

Dlatego opublikowany nowy sterownik Game Ready został zoptymalizowany dla beta-testów gry The Crew 2. Sterowniki Game Ready wspierają wszystkie ważne zmiany w grach, co oznacza że są one nieustannie ulepszane pod kątem danego tytułu. Ponieważ gry ewoluują dzięki zmianom wprowadzanym przez łatki i aktualizacje DLC, to sterowniki również muszą być usprawniane.

Inżynierowie firmy NVIDIA nieustannie pracują nad optymalizacją sterowników, aby umożliwić graczom korzystającym z kart GeForce jak największą wydajność i jakość zabawy. Sterowniki Game Ready posiadają również certyfikat zgodności WHQL wydawany przez firmę Microsoft.

State of Decay 2 zyskuje z nowymi sterownikami 

Najnowsze drivery od Nvidia zapewniają według zielonej ekipy najlepsze możliwe doświadczenia w grze. Jeśli zatem lubicie ubijać zombiaki, koniecznie pobierajcie pliki, by zabawa była jeszcze przyjemniejsza.

Nowe sterowniki Nvidia dostępne są do pobrania na oficjalnej stronie producenta lub za pośrednictwem aplikacji GeForce Experience.

Źródło: Nvidia, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%