Macie kartę GeForce? Nowe sterowniki już do pobrania

Oto najnowsze zmiany.

Firma NVIDIA opublikowała dzisiaj sterownik Game Ready dedykowany grze LawBreakers, której beta testy właśnie się rozpoczęły. Najnowszy sterownik posiada również optymalizacje dla gry Spider-Man: Homecoming VR. Można go pobrać za pomocą aplikacji GeForce Experience lub ze strony internetowej NVIDIA.

Sterowniki Game Ready nawet dla gier w fazie beta

W życiu najczęściej liczy się pierwsze wrażenie i gry komputerowe nie są tutaj wyjątkiem. NVIDIA opublikowała dzisiaj sterownik Game Ready ze wsparciem dla beta testów gry Lawbreakers. Sterowniki Game Ready mają na celu wspierać wszystkie ważne zmiany w grach, co oznacza że są one nieustannie ulepszane pod kątem danego tytułu. Ponieważ gry ewoluują dzięki zmianom wprowadzanym przez łatki i aktualizacje DLC, to sterowniki również muszą być usprawniane.

Beta testy gry LawBreakers trwają od 28 czerwca do 3 lipca 2017 roku, a 20 000 wybranych użytkowników aplikacji GeForce Experience otrzymało kody w ramach nagród za korzystanie z tego oprogramowania.

Już wcześniej ogłoszono, że gra Lawbreakers otrzyma w dniu premiery wsparcie funkcji NVIDIA Ansel oraz NVIDIA ShadowPlay Highlights (nie są one jeszcze dostępne w wersji beta).

Przygotuj się na grę Spider-Man: Homecoming VR

Zapewnienie jak najlepszych doznań w dniu premiery gry jest bardzo ważne, ale w przypadku tytułów wykorzystujących wirtualną rzeczywistość to priorytet. Jakiekolwiek błędy mogą negatywnie wpłynąć na immersję i zepsuć wrażenia płynące z rozgrywki w świecie VR. Sterowniki Game Ready optymalizują wydajność i obniżają opóźnienia, co jest szczególnie ważne w przypadku gier stworzonych dla środowiska wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: NVIDIA

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.