Wygraj GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition. Oto zasady

Wygraj GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition. Oto zasady
Newsy PC Technologie

Nvidia przedstawiła szczegóły dotyczące limitowanej karty graficznej GeForce dla fanów Cyberpunk 2077. Do rozdania 77 egzemplarzy GPU i każdy ma szansę wygrać. Trzeba tylko trochę kreatywności oraz szczęścia.

Nvidia szykuje limitowaną kartę GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition. Co ciekawe, żeby ją zdobyć, nie potrzebujecie pieniędzy, ponieważ GPU zostaną rozdane w ramach konkursu.

Naszym nadrzędnym celem było uhonorowanie lojalności i pasji fanów GeForce oraz CyberPunk 2077 na całym świecie. W związku z tym każdy z nich ma szansę wygrać jedna z 77 specjalnie przygotowanych na tę okazję kart biorąc udział w naszej akcji konkursowej #RTXOn. Wystarczy oznaczyć jednego ze swoich kolegów – graczy, przekazując jednocześnie pozytywne przesłanie oraz dodając tag #RTXOn. W przypadku wygranej obie osoby otrzymają kartę! – czytamy w komunikacie od Nvidia.

Producent dodaje, że specyfikacja karty GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition jest identyczna jak w przypadku GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition.

Regulamin akcji znajduje się pod tym adresem. A tak prezentuje się limitowana karta oraz zasady konkursu:

Data premiery Cyberpunk 2077 jest ustalona na 17 września 2020 roku. Produkcja zmierza na PC, Xbox One, PS4 i Google Stadia.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie