Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 na najwyższych ustawieniach z użyciem serii GeForce RTX 30

Nvidia zaprezentowała właśnie swoją najnowsza kartę graficzną. Wraz z nią mogliśmy zobaczyć Cyberpunk 2077 na najwyższych ustawieniach.

Dziś miał miejsce pokaz najnowszych kart graficznych z serii NVIDIA GeForce RTX 30. Zaprezentowane zostały modele GeForce RTX 3090, GeForce RTX 3080 oraz GeForce RTX 3070.

To co widać z kolei na materiale wideo, to produkcja od CDP RED w 4K i maksymalnych detalach. Trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. Dodatkowo użyty został ray tracing oraz śledzenie promieniowania w czasie rzeczywistym.

Pokazano żywe miasto, trochę akcji w postaci efektownych strzelanin oraz oczywiście możliwości najnowszej karty graficznej od NVIDII.

Na nowy sprzęt z serii GeForce RTX czekamy już od dawna. To właśnie dzisiaj miał miejsce jej pokaz serii GeForce 30.

Cyberpunk 2077 będzie dostępny w sprzedaży od 19 listopada 2020 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się