GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition w pełnej okazałości

Unboxig najnowszej karty graficznej od marki NVIDIA. Oto sprzęt w specjalnej wersji Cyberpunk 2077.

Na oficjalnym kanale NVIDIA pojawiło się interesujące wideo, na którym możemy zobaczyć GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition. Sprzęt wygląda świetnie pod względem wizualnym, ale przypomnijmy, tylko 77 kart zostanie wypuszczonych do obiegu. Będzie je można zgarnąć w ramach konkursu.

Naszym nadrzędnym celem było uhonorowanie lojalności i pasji fanów GeForce oraz CyberPunk 2077 na całym świecie. W związku z tym każdy z nich ma szansę wygrać jedna z 77 specjalnie przygotowanych na tę okazję kart biorąc udział w naszej akcji konkursowej #RTXOn. Wystarczy oznaczyć jednego ze swoich kolegów – graczy, przekazując jednocześnie pozytywne przesłanie oraz dodając tag #RTXOn. W przypadku wygranej obie osoby otrzymają kartę! – czytamy w komunikacie od Nvidia.

Producent dodaje, że specyfikacja karty GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition jest identyczna jak w przypadku GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition.

Data premiery Cyberpunk 2077 jest ustalona na 17 września 2020 roku. Produkcja zmierza na PC, Xbox One, PS4 i Google Stadia.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.