To jedna z najgłupszych gier, jakie widziałem, ale ludzie ją kochają

Na Steam pojawiła się najbardziej idiotyczna gra, jaką widziałem
Newsy PC

Na Steam pojawiła się jedna z najbardziej idiotycznych gier, jakie widziałem w mojej karierze. Prosty tytuł, niezobowiązująca rozgrywka… ale się podoba.

“Symulator” zabijania Adolfa Hitlera? No w zasadzie gra, która niedawno zadebiutowała na Steam, jest czymś w tym rodzaju. Co ciekawe, gracze są nią zachwyceni mimo dość kuriozalnego i abstrakcyjnego pomysłu i dziwacznego wykonania. To nie jest jednak pierwsza tego typu pozycja

Steam dostał kolejny dziwny twór

F*ck Hitler, bo tak się nazywa produkcja, nie opowiada za bardzo żadnej historii. Przy okazji nie przedstawia nam zapadających w pamięć postaci, chyba że w ten sposób można określić przywódcę Trzeciej Rzeszy. Ten, półprzytomny, znajduje się pod naszymi nogami. Mamy do dyspozycji szereg broni jak granaty czy MP44. Jak zapewne domyślacie się po tytule, katowanie go jest naszym głównym celem.

Twórcy wyjaśniają, że w podstawowym trybie gry możemy liczyć na kuriozalny ragdoll, dzięki któremu możemy podrzucać Hitlerem do góry i do dołu. Przy okazji zadamy mu obrażenia wspomnianymi narzędziami zniszczenia, oddamy na niego mocz albo pobijemy jego własnymi obrazami. Aby nie znudziło nam się za szybko, możemy w dowolnym momencie “respić” kolejny model. Dzięki temu na raz na planszy możemy mieć “nieskończoną” liczbę Hitlerów. Co ciekawe, twórcy zadbali także o skórki takie jak: “Hitler, Giga Czad Hitler, Big Titty Hitler, Devil Hitler, Alien Hitler i Baby Hitler (super uroczy)”. A co, jeżeli to dla Was za mało?

Twórz własne konstrukcje i testuj, które z nich wyrządzą Adolfowi największą krzywdę. Do wyboru masz kilka podstawowych klocków, takich jak Cube czy Ball oraz klocki specjalne, takie jak Piła czy Obrotowa Swastyka, które skutecznie wyrządzą krzywdę Führerowi III Rzeszy i zdobędą punkty, dzięki którym możesz wspiąć się wyżej w publicznej tabeli liderów i zdobyć osiągnięcia.

– chwalą się twórcy

Zabawnym smaczkiem jest dodanie trybu fotograficznego, który pozwoli na “wszystko, czego potrzebujesz, aby uchwycić idealne ujęcie torturowanego dyktatora”. Tytuł dostępny jest na Steam, uwaga, za darmo! Gracze radzą, aby dać jej szansę. Obecnie tytuł dzierży “bardzo pozytywne” opinie na Steam, gdzie aż 90% recenzji graczy jest pozytywnych.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie