Ogłoszenie PS Plus na listopad 2021 już blisko. Co wiemy?

PS Plus listopad 2021
PS4 PS5

Zbliżamy się do ujawnienia oferty PS Plus listopad 2021. Gracze podzielili się nawet swoimi typami, a już niedługo poznamy konkrety.

Do oficjalnego ogłoszenia oferty nie pozostało zbyt dużo czasu. PlayStation powinno podzielić się szczegółami zestawu 27 października, a więc już za kilka dni. Ujawnienie ofert PS Plus najczęściej następuje po południu, zazwyczaj przed godziną 18:00. Miejcie jednak na uwadze, że termin i godzina ogłoszenia mogą ulec zmianie – wszystko zależy od Sony. Gry będą dostępne do odebrania od 2 listopada do 7 grudnia.

Niestety, w tym miesiącu na razie obyło się bez przecieków oferty. Jej zawartość pozostaje więc wielką tajemnicą. Możliwe jednak, że – jak to zwykle bywa – przeciek pojawi się w dniu ujawnienia gier, przed oficjalnym ogłoszeniem.

Powinniśmy otrzymać, standardowo, przynajmniej dwa tytuły na PS4 i jedną grę na PS5. Oferta PS Plus na listopad 2021 zawrze w sobie też trzy dodatkowe gry. Skorzystają z nich posiadacze gogli PS VR i wiemy tylko tyle, że trafią do graczy wraz z resztą zestawu. Jeśli macie sprzęt do wirtualnej rzeczywistości od Sony, macie się z czego cieszyć.

Jeśli szukacie okazji na zakup PS Plus w dobrej cenie, śledźcie nasz dział z promocjami. Wyrwanie subskrypcji w dobrej cenie nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie