Przypominamy o State of Play. Dziś wieczorem pokaz nowości PlayStation

PS VR2 - State of Play - Nowe gry na PS4 i PS5 - logo PlayStation na tle niebieskiego wybuchu - PG
PS4 PS5

Lepiej przygotujcie się na dzisiejszy wieczór. Odbędzie się kolejny pokaz State of Play, na którym PlayStation pokaże nadchodzące nowości. Gdzie obejrzeć transmisję i czego można się spodziewać?

State of Play odbędzie się o 23:00 czasu polskiego. Całość będzie możliwa do obejrzenia za pośrednictwem YouTube oraz Twitch. Poniżej znajdziecie okno z pierwszej z wymienionych witryn, które umożliwi Wam oglądanie prezentacji prosto z Planety Gracza.

Dzisiejsze State of Play potrwa około 20 minut, co pozwoli w tym czasie pokazać blisko 6-7 gier. PlayStation lubi rozpoczynać i kończyć swoje transmisje większymi tytułami, więc nie zdziwię się, jeśli i wieczorem sytuacja się powtórzy. Przykładowo SoP z lutego tego roku wystartowało wraz z Crashem Bandicootem na ekranie, a pod koniec wszyscy mogliśmy ujrzeć sporą dawkę Final Fantasy.

Potwierdzono, że jednym z tytułów, które na pewno się pojawią, jest Little Devil Inside, o którym za wiele się nie mówiło w ostatnim czasie. Gracze domyślają się też kilku innych tytułów, w tym:

  • Final Fantasy XVI
  • Gotham Knights
  • The Lord of the Rings: Gollum
  • The Dark Pictures Anthology (najpewniej The Devil in Me)
  • Tchia
  • Voice of Cards

Warto jednak brać pod uwagę, że powyższa lista nie jest niczym potwierdzonym, a została sporządzona na podstawie spostrzeżenia garści faktów. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

A Wy czego się spodziewać po dzisiejszej transmisji?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie