State of Play zapowiedziane. Nowe gry na PS4, daty premier i gameplay’e w programie

0 komentarzy

Sony zapowiada ostatni w tym roku odcinek State of Play. Nie oczekujcie niczego, co jest związane z PS5, lecz przed nami sporo niespodzianek dla PlayStation 4.

Jutro Sony wyemituje nowy odcinek State of Play, który standardowo ma trwać około 20 minut. Szykujcie się na 10 grudnia, na godzinę 15:00 czasu polskiego.

State of Play ugości Resident Evil 3 Remake?

Sony zaznacza na oficjalnym blogu PlayStation: Mamy około 20 minut na zapowiedzi nowych gier, przedstawienie dat premier, pokazanie nowych materiałów z rozgrywki, wieści z PlayStation Worldwide Studios i inne ogłoszenia.

Dodano: Nie oczekujcie w tym odcinku żadnych wieści związanych z naszymi planami dotyczącymi następnej generacji.

Jedną z nowych gier może być Resident Evil 3 Remake, o którym jest ostatnio dosyć głośno. Niedawno mogliśmy zobaczyć grafiki z Nemesisem, Jill Valentine oraz Carlosem Oliveira, a jeden ze sklepów odpalił zamówienia przedpremierowe, podając nawet datę premiery tytułu. Co ciekawe, mamy potwierdzenie, że Resident Evil nie pojawi się podczas imprezy The Game Awards 2019, zatem liczymy na to, że produkcja zostanie ugoszczona właśnie na State of Play.

State of Play będziemy mogli obejrzeć między innymi na Twitchu i YouTube.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się