Resident Evil 3 Remake – okładka i grafika! Jill Valentine, Carlos Oliveira i Nemesis

W sieci pojawia się kolejna niepotwierdzona informacja o Resident Evil 3 Remake i już naprawdę nie wiadomo, czy tytuł zostanie zapowiedziany jeszcze w tym roku, czy jednak nie ma na to szans.

Ostatnie dni to wciąż nowe pogłoski o Resident Evil 3 Remake, lecz niestety, trochę sprzeczne. Zacznijmy od tego, że według plotek, gra powinna zadebiutować na PC, PS4 i Xbox One w 2020 roku. Capcom niedawno wrzucił na Twittera grafikę promującą serię, na której pojawił się Nemesis (jako największa postać w tle), a następnie dowiedzieliśmy się, że deweloper szykuje pokaz niezapowiedzianej gry, która ma pojawić się w formie grywalnego demo podczas grudniowej imprezy Jump Fiesta. Wszystko trzyma się kupy, lecz nagle dzisiaj rano doszły do nas słuchy od dobrze poinformowanego insider’a, że nie mamy co liczyć na zapowiedź nowej gry Resident Evil w tym roku. A teraz to…

Resident Evil 3 Remake zauważone w bazie PlayStation Store

Serwis Pushsquare, powołując się na wpis z forum Resetera, prezentuje dwie grafiki dotyczące Resident Evil 3 Remake  i jak pisze, zostały one wygrzebane z bazy PlayStation Store. Wierzyć czy nie wierzyć? Jeśli wierzyć, to jeden z obrazków może przedstawiać okładkę gry, a drugi zostanie użyty do reklamowania wersji “Z”. Na tym pierwszym (powyżej) widzimy odświeżony wizerunek Jill Valentine oraz Carlosa Oliveira. Drugi obrazek (poniżej) to tytułowy prześladowca.

Idąc tym tropem i zapominając na chwilę o wspomnianym źródle, które twierdzi, że nie ma szans na zapowiedź Resident Evil 3 Remake w tym roku, możemy podejrzewać, że gra jednak ujrzy wkrótce światło dzienne w formie choćby zwiastuna. Możliwe, że jednak grudniowa gala The Game Awards 2019 przyniesie coś dla fanów marki. Dowiemy się dokładnie za 10 dni (TGA 2019 odbędzie się 13 grudnia).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: