State of Play live – The Last of Us 2, MediEvil i inne gry na PS4. Oglądajcie na żywo

State-of-Play-live
Filmiki z gier Newsy Polecamy! PS4

Rezerwujcie wieczorem pół godzinki na State of Play. Sony przedstawi nowe wieści dotyczące The Last of Us 2, nie zabraknie MediEvil Remake oraz innych nadchodzących gier na PS4.

Sony organizuje dzisiaj kolejny pokaz State of Play i jeśli chcecie oglądać wszystko na żywo, wystarczy o godzinie 22:00 czasu polskiego zajrzeć do tej wiadomości. Live stream rozpocznie się w poniższym okienku.

PS Plus październik 2019 może być tańszy o 54 zł. Promocja na abonament

Studio Naughty Dog potwierdziło, że podczas State of Play zobaczymy The Last of Us 2. Deweloper napisał na Twitterze, że czas przerwać milczenie, zatem spodziewamy się nowego gameplay’u oraz – co byłoby wisienką na torcie – daty premiery gry. Jesteśmy ciekawi, czy gracze dobrze zinterpretowali wczorajszy gif od twórców TLoU 2 z zegarkiem Joela, który według przypuszczeń pokazał już, kiedy gra zadebiutuje na PlayStation 4.

Kolejnym pewniakiem na dzisiejszym State of Play jest MediEvil Remake oraz ogłoszenie, że gra otrzyma wersję demo. Ta została na jakiś czas udostępniona na japońskim PlayStation Store, lecz po chwili została ściągnięta. Spodziewamy się, że właśnie wieczorem plik trafi ponownie do cyfrowego sklepu Sony i to we wszystkich regionach.

Co jeszcze? Od pewnego czasu chodzą słuchy o nowej grze z Batmanem. Kto wie, czy Mroczny Rycerz nie pojawi się właśnie na State of Play.

State of Play live – oglądajcie na żywo 24 września o 22:00

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie