PS Plus październik 2019 może być tańszy o 54 zł. Promocja na abonament

Już jutro Sony przedstawi ofertę PS Plus październik 2019, czyli 2 gry na PS4, które pobierzemy za darmo w ramach subskrypcji. Kto nie posiada abonamentu, może go dostać w promocyjnej cenie.

[Aktualizacja]

Sony wyjątkowo podało listę gier w Plusie wcześniej niż zwykle. Tutaj szczegóły dotyczące PS+ na październik!

[Oryginalna wiadomość]

Jak co miesiąc, z niecierpliwością czekamy na ujawnienie nowych gier w Plusie. Tym razem mamy niemal pewność, że jedną z gier w ramach oferty PS Plus październik 2019 będzie horror lub inny tytuł powiązany z grozą. Dlaczego? Patrząc w przeszłość, październik w PS Plus zawsze przynosił ze sobą jakiś straszny tytuł (w końcu Halloween!). Gracze stawiają, że tym razem może to być Vampyr, Dying Light, The Last of Us Remastered, Resident Evil 7 lub Nioh. Jest też kilka innych pomysłów, lecz kto wie, z czym wyskoczy Sony. Kto chce przygotować się na październik z PlayStation Plus, a właśnie skończył mu się abonament, może zaopatrzyć się obecnie w PS Plus na rok o wiele taniej. Standardowo płacimy 240 zł, a w promocji na CDKeys oszczędzamy niemal 54 zł, płacąc jedynie 186.79 zł. Kod przychodzi na maila zaraz po zakupie i możemy go aktywować w Polsce. Oto link do oferty:

Pamiętajcie, że Sony ujawni gry w Plusie na październik już 25 września o godzinie 17:30 czasu polskiego. Chwilę po ogłoszeniu listę gier znajdziecie na naszej stronie. Nowe gry zostaną udostępnione do pobrania w pierwszy wtorek miesiąca, który wypadnie w dniu 1 października. Do tego czasu możemy korzystać z oferty wrześniowej, która jest naprawdę mocna.

PS Plus wrzesień 2019 – gry na PS4

  • Batman: Arkham Knight
  • Darksiders III

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: